Zima nás láká do hor, kde můžete nejen provozovat zimní sporty, ale i prožít bujaré silvestrovské oslavy. Kam se s dětmi, partou přátel nebo jen s partnerem vypravit? Poradíme vám, kde na horách bude letošní Silvestr stát za to!

Kam s dětmi?

Chcete oslavit Silvestr s celou rodinou? Hledáte místo, které oceníte nejen vy, ale i vaše děti? Vypravte se na Lipno! Zabruslíte si na přírodní bruslařské dráze, zabobujete si nebo třeba navštívíte Stezku korunami stromů, na jejímž konci vás čeká krásný výhled do krajiny z nevšední rozhledny.

Atraktivně strávený Silvestr s dětmi vás čeká také v Orlických horách. Za návštěvu stojí Ústí nad Orlicí. 31.12. od 16 do 16.30 hodin se v kostele Nanebevzetí Panny Marie koná komentovaná prohlídka betlémů. Od 17 hodin pořádá Rodinné centrum Sluníčko silvestrovskou oslavu pro rodiny s dětmi plnou her a soutěží. V 18 hodin na Mírovém náměstí shlédnete slavnostní ohňostroj. Na Nový rok si zasportujete, pořádá se totiž novoroční výstup na Andrlův Chlum.

Silvestr s přáteli

Plánujete prožít silvestrovskou oslavu s přáteli a chcete zažít něco jedinečného? Vypravte se na Ještěd. Nachází se tu televizí vysílač i netradiční hotel. Ubytovat se můžete v moderních nebo v retro pokojích. V blízkosti hotelu je lanová dráha, kterou se svezete do skiareálu Ještěd. Dalším skvělým místem pro Silvestr s přáteli jsou Jeseníky. Ubytujete-li se v Suché Rudné, máte poblíž lázně Karlova Studánka a lyžařská střediska Ovčárnu i Annaberg. Můžete se těšit na bohatý silvestrovský program
(např. kabaret, ohňostroj i barmanská show v Karlově Studánce).

Romantika ve dvou

Toužíte-li strávit romantický Silvestr ve dvou, vypravte se na Šumavu. Wellness hotel Svatý Tomáš je ideálním místem. Nachází se v prostorách bývalého Schwarzenberského loveckého zámečku a lesovny. Prostředí hotelu působí luxusně a útulně. K dispozici máte privátní wellness centrum, které je vybaveno vyhřívaným bazénem, vířivkou, saunou, infrakabinou, soláriem a posilovnou. O bohaté gastronomické zážitky se vám postará místní restaurace s širokou nabídkou pokrmů a nápojů. Zajímavým zážitkem je i Silvestr na Pradědu, kde můžete přespat v jedné z noh vysílače. Jedinečný zážitek vám přinese konec roku strávený v Beskydech v Chatě Buffalo. Prostředí je přímo ideální pro dvojice. Těšit se můžete na komfortní ubytování a kvalitní služby. K dispozici máte privátní sjezdovku, saunu i venkovní vířivku. Příjemně vás překvapí venkovní grill párty. Silvestrovskou noc zakončuje speciální ohňostroj.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/silvestrovské-veselí-na-horách-titulka-1024x526.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/silvestrovské-veselí-na-horách-titulka-150x150.jpegPR-leadersCestováníZprávyZima nás láká do hor, kde můžete nejen provozovat zimní sporty, ale i prožít bujaré silvestrovské oslavy. Kam se s dětmi, partou přátel nebo jen s partnerem vypravit? Poradíme vám, kde na horách bude letošní Silvestr stát za to! Kam s dětmi? Chcete oslavit Silvestr s celou rodinou? Hledáte místo, které oceníte nejen vy, ale...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku