Únikové hry jsou v poslední době velkým hitem. Není se čemu divit, jelikož jsou spojeny s možností užít si vcelku zajímavou zábavu, stejně jako jsou spojeny s možností potrápit mozkové závity, nebo se pobavit s přáteli. Jak by měla být taková escape game Praha ideálně vybrána? Podívejte se na naše rady. To první, co by vás mělo zajímat, je rozhodně téma. Právě to může z dané hry udělat jedinečnou zábavu. Pokud vám je něčím blízké, dá se rozhodně očekávat, že se nudit nebudete. Možností je v tomto směru hned několik. Pokud jste zkušení hráči, spíše vás budce zajímat konkrétní nápaditost, jelikož již máte s čím porovnávat.

Roli hraje i lokalita

Jsou týmy, které neváhají cestovat doslova přes celou republiku, a to proto, aby některou z únikových her zkusily. Samozřejmě pro běžné party lidí to není ideální možnost trávení volného času. A tak je jasné, že hledají něco, co je blízko lokality jejich bydliště. Ideální volbou je třeba escape room Praha. Právě hlavní město je možností, jak můžete celkem jednoduše cestovat a jak v rámci jednoho města najdete únikových her hned několik. A pokud tomuto trendu propadnete, můžete si být jisti, že v budoucnu vám nebudou vadit ani vzdálenější lokality.

Myslete také na parametry hry

Co zde je třeba zohlednit? Třeba to, pro jaký nejmenší, nebo pro jaký největší počet hráčů daná úniková hra vlastně je. Stejně tak je dobré zohlednit i to, jak dlouho ji budete hrát. Obvyklá doba je okolo jedné hodiny. Pokud i v tomto směru máte vybráno, nezapomínejte také na to, že roli může hrát i to, jaké má hra hodnocení. Je dobré vědět, že některé jsou skvělé a zajímavé, zatímco o jiných můžeme říci, že se příliš nepovedly a příliš nestojí za to je hrát. Zvláště v souvislosti s tím, že hraní není zdarma, ale je vždy spojeno s klasickou platbou. Pokud řešíte i finance, rozhodně je také zahrňte do svého rozhodovacího procesu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/unikové-hry-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/unikové-hry-titulka-150x150.pngPR-leadersTipyVýstavy a akceÚnikové hry jsou v poslední době velkým hitem. Není se čemu divit, jelikož jsou spojeny s možností užít si vcelku zajímavou zábavu, stejně jako jsou spojeny s možností potrápit mozkové závity, nebo se pobavit s přáteli. Jak by měla být taková escape game Praha ideálně vybrána? Podívejte se na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku