Se zimními dny mráz začíná pěkně zalézat pod nehty, ale mnohý elegán si nechce kazit vzhled nevzhlednými pletenými palčáky, a proč by také měl. Jsou tu přece kožené rukavice, trend, který se vrací na výsluní. Možná vám připadá, že kožená móda už není v kurzu, ale to se velmi mýlíte, protože právě kožené oděvy a doplňky z módy nevyjdou nikdy. Mění se střihy, barvy jsou určitě odvážnější než kdysi, ale rozhodně se nemusíte obávat, že byste nebyli in.

Kožené rukavice jako ideální dárek

Pryč jsou ty časy, kdy byly kožené rukavice z tvrdé kůže obávaným dárkem. Dnes jsou naopak výrobky z kůže velmi ceněné. Mluvíme-li právě o rukavicích, tak pletené se brzy stanou velmi nevzhlednými, protože se vlna začne zatrhávat. Kožené rukavice z kvalitní kůže jsou prakticky věčné. Ruce se v průběhu života mění minimálně, velikost rukavic je tak stále stejná, a tak je možné je nosit dlouhé roky.

Česká výroba

Preferujete-li české výrobky, vybírejte kvalitní kožené zboží od nich. Mnozí výrobci mají svůj e-shop, kde je možné nakoupit veškeré zboží z jejich sortimentu. Ušetříte tak čas a vybírat můžete pěkně v teple domova. Hledáte moderní design odpovídající aktuálním trendům? Pak vás potěší výběr rukavic pro různé příležitosti. Dámské kožené rukavice mohou být z různých typů kůže a na výběr bývají s podšívkou či bez, nebo pro řidičky existují dokonce řidičské rukavice. Slavnostnější příležitost si žádá rukavice s ozdobnými detaily v pestré paletě barev. A co pánové, ti také chtějí dobře vypadat, a to nejen v pracovních dnech, kdy se účastní důležitých schůzek. Pro ně jsou tu pánské kožené rukavice, které jsou ideální volbou pro každodenní nošení.

Další kožené doplňky

Rukavice a co k nim? Pokud hledáte další z kožených výrobků, které by byly tím pravým dárkem pro něj či pro ni, pak zejména pro dámy máte skutečně z čeho vybírat. Krásná kabelka potěší každou ženu, stejně tak peněženka, tou neurazíte ani pány.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kožené-rukavice-titulka-noooová.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kožené-rukavice-titulka-noooová-150x150.pngPR-leadersMóda a StylSe zimními dny mráz začíná pěkně zalézat pod nehty, ale mnohý elegán si nechce kazit vzhled nevzhlednými pletenými palčáky, a proč by také měl. Jsou tu přece kožené rukavice, trend, který se vrací na výsluní. Možná vám připadá, že kožená móda už není v kurzu, ale to se velmi...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku