Sedavý způsob života a málo času na pohyb si bohužel v dnešní době vybírá svou daň. Málokterý člověk dnes nemá problémy se zvýšenou tvorbou tukových polštářků. A právě s jejich odstraněním vám může pomoci injekční lipolýza. Podle odborníků z pražské kliniky Altos jde totiž o jednu z nejúčinnějších a nejšetrnějších metod pro odstraňování tuku v problematických partiích bez chirurgického zákroku.

Princip metody

Jedná se o metodu, při které se injekčně zavedou do problémové oblasti látky stimulující štěpení tuků a jejich následné odbourání. Tuku se tak zbavíte naprosto přirozenou cestou. Účinnou látkou je zde fosfatidylcholin, jinak také nazývaný lecitin, který se zavede pomocí tenké jehly do pokožky do hloubky 12 mm. Lecitin odstraňuje tuk rovnoměrně a celý zákrok je téměř bezbolestný, nepoužívá se proto u něj žádná anestezie. V místech aplikace se po zákroku ojediněle vyskytují menší otoky či zarudnutí, během několika málo dnů však samy odezní. Pro dosažení nejlepšího efektu se doporučuje podstoupit zákrok několikrát (přibližně 3x) v intervalu 2–3 týdnů. Poté stačí pro zesílení trvání opakovat zákrok přibližně po půl roce.

Výhody injekční lipolýzy

Injekční lipolýza je jednoduchý a šetrný zákrok, který nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani dodržování přísných pravidel po zákroku. Jediné omezení je doporučení vyvarovat se jeden týden zvýšené fyzické námahy a návštěvě sauny či solária. Zákrok samotný je rychlý, trvá do třiceti minut a nezanechává žádné jizvy na kůži. Je neinvazivní a používá přírodní látky, můžete ho proto kombinovat s ostatními metodami, abyste dosáhli co nejvyššího efektu. Například pro korekci těla po chirurgické liposukci.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/injekcni-lipolyza.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/injekcni-lipolyza-150x150.jpgPR-leadersZdravíŽenySedavý způsob života a málo času na pohyb si bohužel v dnešní době vybírá svou daň. Málokterý člověk dnes nemá problémy se zvýšenou tvorbou tukových polštářků. A právě s jejich odstraněním vám může pomoci injekční lipolýza. Podle odborníků z pražské kliniky Altos jde totiž o jednu z nejúčinnějších a nejšetrnějších metod pro odstraňování...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku