Navštívit naše hlavní město by měl aspoň jednou za život každý Čech. Nejvhodnější je podniknout do Prahy vícedenní výlet. Za jeden den toho totiž mnoho nestihnete. Praha vás totiž okouzlí spoustou historických památek a širokou škálou možností kulturního vyžití. Pro delší výlet však potřebujete vhodné ubytování, což bývá u početnější skupiny problém. Nemusíte totiž najít místo s dostatečnou kapacitou pokojů a lůžek. My jsme však na tyto případy připraveni. Vaše starosti s přenocováním vyřeší náš pension a hostel Akát. Komfortní a cenově přijatelné ubytování poskytujeme větším i menším skupinám. Je jedno, zda jste početná rodina, parta přátel či třeba školní třída. Naše ubytovací a další služby jsou vám k dispozici. Spokojenost zákazníků je naším cílem.

Máme dostatek místa. Nabízíme i ubytování pro školy v Praze!

Disponujeme 32 pokoji a naše ubytovací kapacita pojme více než 100 osob. Je libo klasické pokoje hotelového typu? Náš penzion vám poskytne přesně to, co hledáte. Chcete pro svou skupinu raději vícelůžkové pokoje? V tom případě budete spokojeni v našem hostelu, který splňuje vaše specifické ubytovací požadavky. Poskytujeme víc než ubytování pro skupiny v Praze. Naše služby jsou k dispozici rovněž školám. Pořádáte vícedenní školní výlet a nevíte, kde přespat? Obraťte se bez obav na nás! Naše ubytování pro školy v Praze je vám k dispozici!

Zajistíme vám jak polopenzi, tak třeba transfer z letiště.

Kromě ubytovacích služeb vám poskytneme i prostor pro setkávání vaší skupiny či školní třídy. K tomuto účelu poslouží nekuřácký salonek v restauraci nebo zahrádka. Nabízíme také úschovu zavazadel či transfer z letiště. Rovněž máte k dispozici zdarma wifi. Je libo polopenzi nebo parkování pro autobusy? Nahlaste nám to, prosím, alespoň 1 týden dopředu, my vám vše potřebné zajistíme. Maximálně vycházíme vstříc vašim potřebám. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že u nás budete maximálně spokojeni.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/penzion-Akát-titulka-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/penzion-Akát-titulka-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaTipyNavštívit naše hlavní město by měl aspoň jednou za život každý Čech. Nejvhodnější je podniknout do Prahy vícedenní výlet. Za jeden den toho totiž mnoho nestihnete. Praha vás totiž okouzlí spoustou historických památek a širokou škálou možností kulturního vyžití. Pro delší výlet však potřebujete vhodné ubytování, což bývá u...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku