Přirozeností člověka je snažit se být co nejúspěšnější. Často však narážíme na byrokracii státu, nepřejícnost ostatních, a především rizikovost investic. Kdo nic nechce riskovat a například kupování akcií se z pochopitelných důvodů bojí, má pouze velice omezené možnosti, jak své finance zhodnotit. A nejrůznější termínované vklady, dluhopisy ani spořicí účty se ve výnosnosti ani zdaleka neblíží rizikovějším oblastem. Mnohdy je výnos z nich dokonce nižší než inflace, především v dnešní době.

Jedna možnost však přeci jen existuje. Investujte do bydlení v Karibiku na ostrově Roatan! Proč zrovna tam? Žádné jiné místo v sobě nekloubí velice nízké náklady na život, bezpečnou a stabilní demokracii a punc luxusu v neposkvrněné panenské přírodě. Všude okolo vás bude množství zeleni a moře s celoročně přívětivou teplotou a krásnými plážemi. Na Roatanu můžete zapomenout na zimu se všemi jejími nezmary. Zatímco vaši známí budou mrznout na ulici, vy se budete potápět v křišťálově čisté vodě.

Největší výhodou Roatanu je ovšem jeho investiční potenciál. Obecně je zde považován za jeden z nejvyšších na celém světě, míra zhodnocení je nadstandardní a návratnost investice velice brzká. K tomu navíc získáte rezidenci, ve které můžete celoročně či občasně pobývat, o niž už nepřijdete.

Investicím do bydlení rozumí společnost Jana a Martin Musilovi z Reality Roatan. Specializují se na mezinárodní projekty s vysokou mírou zhodnocení a rychlou validitou. Možností je na ostrově stále mnoho, ale klíčové je vybrat takovou, která přesně splní vaše očekávání. Reality Roatan se o vás postará od začátku do konce – pomůže vám vybrat pozemek, vytvoří s vámi projekt na výstavbu domu, ten poté rovněž realizuje a pokud budete mít zájem, zprostředkuje i management, který bude vaši nemovitost spravovat a pronajímat.

Zapomeňte tedy na nesmyslné investice s takřka nulovým zhodnocením, ani nehrajte vabank v podobě akcií, firemních dluhopisů či kryptoměn. Vaší sázkou na jistotu je investování do nemovitostí s Reality Roatan. Tak na viděnou v Karibiku!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0934-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0934-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinancePřirozeností člověka je snažit se být co nejúspěšnější. Často však narážíme na byrokracii státu, nepřejícnost ostatních, a především rizikovost investic. Kdo nic nechce riskovat a například kupování akcií se z pochopitelných důvodů bojí, má pouze velice omezené možnosti, jak své finance zhodnotit. A nejrůznější termínované vklady, dluhopisy ani spořicí účty...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku