Ať už krmíte svého mazlíčka syrovou stravou BARF nebo mu kupujete granule, tu a tam je dobré mu do misky přidat zdravou pochoutku. Dnes si představíme sušenou zeleninu Marp, jako doplňkové krmivo vhodné pro všechny rasy psů i koček.

Fotografie ze stránek výrobce www.marppetfood.cz.

Proč přidávat do stravy sušenou zeleninu Marp?

Konzumace zeleniny je tak jako pro lidi, tak i pro psy velmi prospěšná. Sušená zelenina Marp je plná vlákniny, vitamínů a minerálů, posiluje zvířecí imunitu, podporuje správné zažívání a také působí jako prevence ucpávání análních žlázek. 

Jaká zelenina je pro pejsky vhodná?

Nejvhodnější zelenina pro psy je zelenina kořenová, jako je mrkve, petržel, celer. Neuděláte chybu, ani když pejskovi nabídnete listovou zeleninu, řepu, batáty, papriku, dýni nebo okurky. Naopak pes by rozhodně neměl jíst cibuli, česnek, pórek, brambory a luštěniny. Tato zelenina obsahuje škodlivé látky a zatěžují trávicí systém.

Marp Holistic – Pastiňák

Marp sušený pastiňák je vysoce cenným zdrojem vlákniny, obsahuje provitamin A, vitaminy skupiny B, vitamin C, E, vápník, hořčík, draslík, fosfor, pektin a má jemnou nasládlou chuť. Je vhodný při potížích s močovým měchýřem a ledvinami, jelikož má močopudné a uklidňující účinky..

Analytické složky: Hrubé bílkoviny 16%, Hrubé tuky 2%, Hrubá vláknina 20%, Hrubý popel 5%

Marp Holistic – Mrkev

Sušená mrkev Marp, jak mnozí víte, je nabitá vitamínem A, který má velmi pozitivní vliv na zdravý zrak a reprodukční orgány. Také obsahuje antioxidanty jako je selen, vitamin E, vitamin C s protizánětlivým účinkem a vitamin K, který podporuje správnou srážlivost krve a zdravé cévy a kosti. Aby byl vitamin A pejskem dobře vstřebáván, je nutné ho podávat s olejem nebo tučným masem. 

Analytické složky: Hrubé bílkoviny 15%, Hrubé tuky 2% Hrubá vláknina 7%, Hrubý popel 8%

Marp Holistic – Petržel

Sušená petržel Marp je skvělým doplňkem pro doplnění draslíku, vápníku, hořčíku, manganu, železa a chloru, provitaminu A a vitamínů skupiny B. Má blahodárný vliv na zažívání, odstraňuje nadýmání, má močopudný efekt a podporuje tvorbu mléka po porodu.. 

 

Analytické složky:Hrubé bílkoviny 20%, Hrubé tuky 2%, Hrubá vláknina 22%, Hrubý popel 5%

Marp Holistic – Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice Marp, jako bohatý zdroj vitamínu B, jsou ideálním doplňkem obzvláště při krmení BARFem.

Jsou více než vhodné při problémech se zažíváním, kdy zvyšují chuť k jídlu a optimalizují střevní mikroflóru. Navíc působí pozitivně na kvalitu srsti a pomáhají udržovat zdravý imunitní systém.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny 43%, Hrubé tuky 0,5%, Hrubá vláknina 1%, Hrubý popel 8%  

Marp Holistic – Zelenina mix

V Marp sušené zelenině mix naleznete petržel, mrkev a pastiňák. Je vhodnou volbou, pokud chcete pejskovi dopřát více zeleniny najednou. Petržel pomáhá s nadýmáním, mrkev posiluje zrak a pastiňák pomáhá detoxikovat organismus.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny 15%, Hrubé tuky 2%, Hrubá vláknina 15%, Hrubý popel 7%

Marp Holistic – Kelpa

Marp Kelpa je hnědá mořská řasa, která obsahuje především vysoké množství jódu. Ten příznivě působí na správnou funkci štítné žlázy, která ovlivňuje tvorbu řady hormonů. Kelpa je také velmi vhodná při problémech se zubním plakem a kamenem a přispívá ke kvalitní a husté srsti.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny 8%, Hrubé tuky 4%, Hrubá vláknina 9%, Hrubý popel 22% 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/bafr.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/09/bafr-150x150.pngPR-leadersTipyZvířataAť už krmíte svého mazlíčka syrovou stravou BARF nebo mu kupujete granule, tu a tam je dobré mu do misky přidat zdravou pochoutku. Dnes si představíme sušenou zeleninu Marp, jako doplňkové krmivo vhodné pro všechny rasy psů i koček. Fotografie ze stránek výrobce www.marppetfood.cz. Proč přidávat do stravy sušenou zeleninu Marp? Konzumace...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku