Paní zima už se nám ohlásila s veškerou parádou a my si ji můžeme hezky užít. Procházky zasněženou krajinou, lyžování na upravených svazích, běžkování majestátní přírodou, romantické večeře s výhledem na nejvyšší horu České republiky, to vše můžete ochutnat díky příjemnému ubytování v hotelu v Krkonoších.

Aktivní dovolená i romantický víkend

Dejte přednost tuzemské relaxaci na horách a rezervujte si jeden ze 135 pokojů hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou. Na výběr jsou dvoulůžkové, rodinné i apartmány, které nabízí příjemné pohodlí. Počítejte s kvalitními hotelovými službami. Mezi nejlákavější patří ubytování v nejvyšších patrech hotelu s dech beroucími výhledy, nedaleké lanovky na Sněžku, SKI CLUB přímo na hotelu, HAVANA BAR s cukrárnou, dobroty šéfkuchaře Jiřího Švestky, ale také relaxace v bazénu, vířivce, posilovně či sauně. Hotely v Krkonoších poskytují komfortní služby, ale Horizont v Peci pod Sněžkou si oblíbíte na první pobyt.

Jak se zabavit?

Pokud vám zbydou síly po celodenním lyžování, může vás zaujmout plně vybavená posilovna či squash, ricochet nebo stolní tenis. Pro ty, které je správný odpočinek po námaze předností si můžou objednat např. relaxační masáž. Samozřejmostí jsou non stop recepce, hlídané parkoviště i roomservice. Pokud byste chtěli uspořádat rodinnou oslavu, firemní akci či svatbu v horách zvolte mezi hotely v Krkonoších právě hotel Horizont, který vyhoví všem vašim požadavkům. Přemýšlíte o jedinečném dárku pod stromeček? Potěšte své nejbližší dárkovým voucherem hotelu Horizont! K nejpopulárnějším balíčkům patří zimní pobyt, na horách bez lyží, Vánoce pod Sněžkou a Silvestr v Krkonoších.

V Krkonoších si užijí nejmenší výletníci i nároční hosté, a to v každé roční době. V létě lze zkoumat nejvyšší české hory pěšky i na kole a v mrazivých dnech roku upoutá lyžování, snowboarding i sáňkování. Rána si zpestříte snídaní do postele a večery patří romantickým chvílím v hotelové restauraci.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Pec-pod-Sněžkou-1024x751.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Pec-pod-Sněžkou-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyPaní zima už se nám ohlásila s veškerou parádou a my si ji můžeme hezky užít. Procházky zasněženou krajinou, lyžování na upravených svazích, běžkování majestátní přírodou, romantické večeře s výhledem na nejvyšší horu České republiky, to vše můžete ochutnat díky příjemnému ubytování v hotelu v Krkonoších. Aktivní dovolená i romantický víkend Dejte přednost tuzemské...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares