Už jste u někoho doma viděli kalendář s jeho rodinnými fotkami a chtěli byste ho také? Je to jednoduché. A je fuk, jestli už nový rok dávno začal. Prvním měsícem ve vašem kalendáři přece nemusí být leden, ne? Stačí vám k tomu jen dvanáct fotek a internet.

Od té doby, co má HappyFoto novou aplikaci, děláme všechny fotky, fotoknihy, kalendáře i dárky pro rodinu a kamarády jen u nich. Nezáleží tam totiž na systému, ve kterém pracujete. Všechno lze vytvořit a objednat z jakéhokoli počítače, tabletu či mobilu. Z mobilu je to asi nejpraktičtější, protože v něm bývají uloženy všechny pěkné fotky. Práci můžete začít třeba v mobilu a dokončit na počítači, mezitím se vám váš projekt totiž zdarma uloží do cloudu a tam na vás počká. To je velká výhoda a zatím bezkonkurenční; ukládání do cloudu totiž žádná jiná fotoslužba u nás neposkytuje.

Teď už se podívejte, kolik formátů kalendářů vám HappyFoto může nabídnout. Z mnoha rozměrů si určitě vyberete ten pravý. Máte-li opravdu pěkné fotky, doporučujeme vám kalendář deLUXE, ten totiž HappyFoto vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír. Ale ani tištěné kalendáře na kvalitním papíru neudělají ostudu. A co je ještě fajn? Všechno, co HappyFoto dělá, dělá ekologicky!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-2-1-1024x743.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/1-2-1-150x150.jpgPR-leadersTipyUž jste u někoho doma viděli kalendář s jeho rodinnými fotkami a chtěli byste ho také? Je to jednoduché. A je fuk, jestli už nový rok dávno začal. Prvním měsícem ve vašem kalendáři přece nemusí být leden, ne? Stačí vám k tomu jen dvanáct fotek a internet. Od té doby,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku