Patří shon a stres k vašemu dennímu chlebu, jak se tak říká? Nevíte kvůli pracovním a rodinným povinnostem kam dřív skočit, a tak se často odbýváte v jídle ve snaze nahnat co nejvíce tolik cenného času? Pokud ano, pak se zřejmě potýkáte se zdravotními problémy nebo vás možná trápí i nadváha, případě vás něco z toho asi ve velmi brzké době čeká. Lidské tělo se nedá jen tak obalamutit, dříve či později si řekne o to, co mu chybí. Nejste-li schopni z nějakého důvodu zvolnit, zamyslete se nad tím, jak můžete svému tělu a zdraví pomoci jinak. Dnešní článek se proto zaměřuje na alternativu zdravého jídla, kterou mohou být jídla v prášku. Změřili jsme se na práškové jídlo Mana a dále pak Ketofit a Ketodiet. Poslední dva produkty jsou oblíbené zejména mezi těmi, kteří se snaží zdravým způsobem dosáhnout redukce váhy.

Práškové jídlo Mana

Honí se vám hlavou, proč byste se měli uchylovat k variantě jakou je právě práškové jídlo? Nejste přece kosmonaut? To sice asi většina z nás není, ale zdravý životní styl skloňuje v většina z nás v mnoha pádech a touží po něm také mnoho z nás. A když není čas, tak není na nic, ani na velké vaření nebo alespoň ne to každodenní. A buďme k sobě upřímní, po čem nejčastěji sáhneme, když nemáme čas, ale máme hlad? Často dojde na ne zcela zdravá jídla typu fastfood, nejrůznější bagety a v tom nejhorším případě pak třeba i kalorické bomby typu čokoládová tyčinka či sušenky. Proti tomuto druhu stravy je rozhodně drink či jídlo v prášku zdravou alternativou, protože tyto nápoje obsahují vyvážené množství živit a vitamínů. V případě Manu hovoříme o 42 různých ingrediencích včetně, 6 druhů vitamínu, 6 druhů rostlinných olejů a 8 různé vlákniny. Jedno kaloricky vyvážené jídlo v prášku vás vyjde na cca 36 korun a vybírat můžete ze tří různých příchutí. Příprava těchto jídel vám zabere jen několik málo minut a zasytí vás na dobu mnohem delší než by tomu bylo u rychlovek, na které jste zvyklí. Nejlepším rádcem před koupí bývají recenze, můžete si tak přečíst právě recenze Mana drinku a rozhodnout se, zda i vy vyzkoušíte žít o něco zdravěji a zároveň tak ušetřit trochu svého drahocenného času.

Na redukci váhy s produkty Ketofit a Ketodiet

Stres vás tolik netrápí jako nějaká ta kila navíc a hledáte alternativu mezi nevhodným a kontraproduktivním hladověním a extrémním sportovním sportovním výkonem, na který nemáte jednak dostatek času a dál pak fyzické kondice? Bez pohybu to sice nepůjde, ale pokud jej chcete eliminovat na nutné minimum je dobré klást o to větší důraz na vhodnou stravu. Cílem je mít pocit nasycení, ale současně nezkonzumovat mnoho jídla a zejména nevhodných sacharidů a dalších složek, které hubnutí příliš nepomáhají. Skvělým pomocníkem na cestě k lepší postavě mohou být právě nápoje, které slouží jako doplněk stravy, ale je možné jimi i část jídelníčku zcela nahradit. V redukci váhy jsou tyto alternativy velmi dobrým pomocníkem, více vám napoví a zkušenosti těch, kteří již vyzkoušeli přiblíží recenze Ketofit a recenze Ketodiet. Není lepšího dne, kdy začít, než právě dnes.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ketodiet.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/ketodiet-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíPatří shon a stres k vašemu dennímu chlebu, jak se tak říká? Nevíte kvůli pracovním a rodinným povinnostem kam dřív skočit, a tak se často odbýváte v jídle ve snaze nahnat co nejvíce tolik cenného času? Pokud ano, pak se zřejmě potýkáte se zdravotními problémy nebo vás možná trápí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku