Když se řekne pracovní obuv, co se se vám vybaví? Asi jako většině nějaká ne příliš vzhledná, těžká a neforemná bota. Ale pozor, pracovní obuv, to zdaleka nejsou jen kotníkové pevné boty určené pro práci v těžkém terénu či nebezpečném provozu. Například pracovní obuv dámská, to jsou především pantofle a nazouvací boty, které svou povahou a vzhledem jasně definují své určení něžnému pohlaví. Jsou tedy nejen pohodlné, což se od pracovní obuvi očekává v první řadě, ale jsou i módní, tedy kopírují poslední trendy a na noze dobře vypadají.

Kde koupit kvalitní pracovní obuv

Proč si koupit takovou obuv, která je svou povahou řazena mezi obuv pracovní? Takové boty jsou od prvního okamžiku navrhovány a následně i vyráběny za tímto účelem. Tedy pro dlouhé a dlouhé hodiny používání s ohledem na fyzickou náročnost práce a počet hodin, kdy je jejich majitel tzv. na nohou. Pracovní obuv dámská v podobě pantoflí různých typů je proto z velké části tvořena koženými díly. Kůže je zejména v oblasti nártu a stélky zpracována do hladké formy, aby byl zajištěn maximální komfort. Perforované části boty pak mají za úkol odvádět vlhkost a zajišťovat, aby nohy mohly dobře dýchat. Kvalitně a anatomicky správně navržená a zpracovaná stélka má pak za úkol zajistit dobrou podporu klenby, a zabránit tak bolesti zad způsobené dlouhým stáním v kombinaci například s plochou nohou apod.

Potřebujte pracovní neboli zdravotní obuv, ale nechcete vypadat jako důchodce? Nemějte obavy, v aktuální nabídce již dávnou nejsou jen nevzhledné páskové boty s ošklivým opatkem. I kvalitní pracovní obuv může vypadat velmi trendy a nabízí bezpočet barevných provedení a typů. Vybrat si tak můžete dle své preferované barvy či potřeby mít botu více uzavřenou nebo naopak jen s nastavitelnými pásky.

Která obuv je pro vás ta nejvhodnější a kdy mám nárok na pracovní obuv například od zaměstnavatele, to vám poradí ve specializovaných prodejnách. Zde je nejlepší pracovní obuv kupovat, dokáží vám odborně poradit s ohledem na vaše zaměstnání i typ nohy či případné zdravotní problémy, a vy tak nešlápnete vedle. Nakoupit samozřejmě můžete v takových prodejnách i online, v dnešní době to není vůbec žádný problém.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/članek4.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/članek4-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylZdravíKdyž se řekne pracovní obuv, co se se vám vybaví? Asi jako většině nějaká ne příliš vzhledná, těžká a neforemná bota. Ale pozor, pracovní obuv, to zdaleka nejsou jen kotníkové pevné boty určené pro práci v těžkém terénu či nebezpečném provozu. Například pracovní obuv dámská, to jsou především pantofle...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares