Zájem o vlastní bydlení ani navzdory rekordnímu růstu cen nemovitostí posledních let neklesá. Stále je převládá zájem o menší bytové jednotky typu 2+kk a 1+kk, ale z trhu rychle mizí i byty nabízející větší počet ložnic i metrů čtverečních plochy. Pro všechny zájemce o nové bydlení či investiční příležitost bude proto velmi dobrou zprávou, že úspěšná developerská společnost EXAFIN právě zpřístupnila registrační web pro všechny zájemce o nový developerský projekt v pražské Troji, který nese název VISTA TROJA.

Skupina EXAFIN jako spolehlivý partner

EXAFIN je na trhu již dlouhých dvacet let a za tu dobu má za sebou již bezpočet zrealizovaných projektů rezidenčního i komerčního charakteru. Tisíce spokojených zákazníků díky EXAFIN získalo nové bydlení či místo pro své podnikání. Na základě letitých zkušenosti s nemovitostním trhem vybírá společnost velmi zajímavé lokality a zrealizované projekty jsou i z hlediska urbanistického velmi dobře zpracovány, aby zapadly do stávající zástavby a okolí. I proto nebo právě proto je o nemovitosti z nabídky EXAFIN vždy velký zájem a na trhu se dlouho neohřejí. EXAFIN také investuje vlastní prostředky a část svých projektů vlastní a spravuje, i díky tomu se jedná o zdravou a úspěšnou společnost, která se postupem dále a dále rozrůstá.

VISTA TROJA – bydlení v centru dění a zároveň na dosah přírody

VISTA TROJA je dobře promyšlený projekt zasazený do půvabného okolí v rámci pražské Troji. Bytový komplex nabízí bytové jednotky o velikosti 1+kk až 4+kk a u velké části bytů naleznou zájemci velkorysé terasy. Největší devizou projektu VISTA TROJA je však zejména skvělá dopravní dostupnost a občanská vybavenost lokality. V pěší vzdálenosti jsou jak školy a školky, tak i zdravotní péče či kulturní vyžití. Doslova v dosahu od projektu naleznete oblíbenou pražskou ZOO, ale také třeba Bohnickou vyhlídku. Místo opravdu jak stvořené pro rodiny s dětmi i ty, kteří nechtějí ztratit spojení s přírodou a zároveň být na dosah centra města a veškerého kulturního dění.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/EAFIN_Mazurska_LET_001-1024x576.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/EAFIN_Mazurska_LET_001-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaZájem o vlastní bydlení ani navzdory rekordnímu růstu cen nemovitostí posledních let neklesá. Stále je převládá zájem o menší bytové jednotky typu 2+kk a 1+kk, ale z trhu rychle mizí i byty nabízející větší počet ložnic i metrů čtverečních plochy. Pro všechny zájemce o nové bydlení či investiční příležitost...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares