Když nastoupil listopad a my otočili opět list v kalendáři, většina lidí se oficiálně začala těšit na vánoční svátky. S příchodem listopadu opravdu začalo povolené “těšení se na Vánoce”. Zatímco někteří lidé začali aktivně péct vánoční cukroví a nakupovat vánoční dárky, jiní si to tradičně nechávají na poslední chvilku. Bohužel tito lidé si neuvědomují, že čím víc budou oddalovat nakupování vánočních dárků, tím spíš nic pro své blízké nenajdou. Regály se vyprazdňují během vánočního šílenství rychlostí blesku a z polic obchodů mizí skvělé dárky, které by blízké potěšily. 

Je však třeba konstatovat, že důvodem toho, proč řada lidí aktivně nenakupuje vánoční dárky, je to, že zatím nevědí, co svým blízkým pořídit. Nejsou si jistí tím, jestli mají darovat kus nábytku nebo jestli mají dát přednost bytovému textilu v podobě ložního prádla. Naštěstí právě pro takové máme zajímavé tipy, co blízkým koupit. 

Sedací vaky jsou originálním dárkem

Pokud máte ve své blízkosti někoho, kdo rád čte nebo kdo rád lenoší, co takovému člověku koupit sedací vak? Jedná se o trend ve světě bydlení, který může být součástí obývacích pokojů, zahrad, pracoven nebo dětských pokojů. Sedací vaky jsou místo, kde může člověk lenošit, učit se nebo si jen v poklidu číst. 

Dnes je možné zakoupit sedací vaky opravdu v různých barevných provedeních, je proto na vás, v jakém zbarvení sedací vak blízkému koupíte. 

Stavebnice pro malé ratolesti

Máte ve své rodině malé dítko, které byste rádi potěšili něčím pod stromečkem? Pokud si nenapsalo o konkrétní dárky Ježíškovi, budete muset improvizovat. Jenže co takové dítě může chtít? Co by si přálo? Ideálním dárkem je stavebnice, ze které si dítě může postavit cokoliv, co se mu zlíbí. Ze stavebnice dnes a denně vznikají hrady, zámky, zoologické zahrady nebo prostorná parkoviště, kde najde nocleh nejedno auto ze sbírky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/vanoce-jsou-tady-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/vanoce-jsou-tady-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníKdyž nastoupil listopad a my otočili opět list v kalendáři, většina lidí se oficiálně začala těšit na vánoční svátky. S příchodem listopadu opravdu začalo povolené “těšení se na Vánoce”. Zatímco někteří lidé začali aktivně péct vánoční cukroví a nakupovat vánoční dárky, jiní si to tradičně nechávají na poslední chvilku....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku