Lidé se čím dál více uchylují z venkova do měst. Je to asi z toho důvodu, že ve městech je mnohem více pracovních příležitostí a mnohem více možností, jak trávit volný čas. Pokud v takovém městě žijete, potřebujete být informováni o tom, co se v něm děje. Nejen, že oceníte program plánových či nejbližších akcí, ale taky jste rádi informováni o případných výlukách nebo zpožděních. Podobné informace jsou vždy k dispozici na webových stránkách města, které by měly být prezentační a hezké na pohled. Jenže mnohdy nemáte tak silné internetové připojení. Webová stránka města se vám nenačte a vy tak nejste dostatečně informováni. V takové situaci byste dali cokoliv za to, abyste si mohli stáhnout mobilní aplikaci města, která se spustí i před velice slabé internetové připojení! A právě pro takové chvíle je tu PepiApp.

Právě společnost PepiApp se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací. Zabývá se také vývojem mobilních aplikací, které jsou určeny jak pro Android, tak pro iOS. Své služby nenabízí nejen firmám, ale taky městům, kterým je schopna vytvořit aplikaci na míru dle požadavků.

Proč by města měla mít svou mobilní aplikaci?

Jak plyne z prvního odstavce, lidé mobilní aplikaci ocení. Je to něco, co funguje i přes pomalý internet, navíc jsou mobilní aplikace často přehlednější a uživatelé v nich najdou vše, co potřebují. Města pomocí aplikace mohou během vteřiny informovat všechny uživatele o aktuálních výlukách tramvají, o uzavřených komunikacích či o blížících se akcích.

Proč se svěřit do rukou společnosti PepiApp?

Mnoho lidí se může ptát, proč se mají svěřit právě do rukou společnosti PepiApp. Je to prosté a jednoduché! Společnost PepiApp je naprostá jednička na trhu. Jedná se o spolehlivou společnost, která vytvoří mobilní aplikaci na míru dle požadavků klienta. Před spuštěním aplikace dojde k testování, aby se předešlo případných pozdějším komplikacím.

Navíc tato firma má opravdu skvělé reference. Mezi klienty se neřadí jen firmy či města, ale i hotely, restaurace, festivaly nebo muzea.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/business-3152586_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/business-3152586_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaPepiAppLidé se čím dál více uchylují z venkova do měst. Je to asi z toho důvodu, že ve městech je mnohem více pracovních příležitostí a mnohem více možností, jak trávit volný čas. Pokud v takovém městě žijete, potřebujete být informováni o tom, co se v něm děje. Nejen, že oceníte program plánových či...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku