Prodej nemovitosti je důležitým a těžkým okamžikem. Pokud zvolíte prodej „bez realitky„, vyvstanou vám ihned tyto otázky:  Jak prezentovat nemovitost? Jak správně nastavit cenu, aby se nemovitost prodala a neprodělali jsme? Jak nemovitost nafotit, aby upoutala na první pohled? Poradíme vám, jak na úspěšnou inzerci.

Inspirujte se cenovými mapami

Většina z nás má ke své nemovitosti citový vztah. Prodávající chce cenu co nejvyšší, kupující tu nejnižší možnou a reálná tržní cena bývá průsečíkem těchto dvou hodnot.

Určitě se vyplatí udělat si svůj vlastní průzkum, zjistit, co je aktuálně v nabídce v okolí a porovnat s tím svojí nemovitost. Určitě se vyplatí se ohledně ceny obrátit na odborníka, než abyste ze své nemovitosti udělali předražený „ležák“.

Poutavé fotografie

Pokud nebudou fotky odpovídat realitě, budete mít sice hodně zájemců, ale většina z nich bude z prohlídky odcházet naštvaná a zklamaná. Fotografujte vždy uklizený a maximálně prosvětlený byt, ideálně přes den za dostatečného přírodního světla, v bytě ale přesto rozsviťte. Zkuste si představit, jaké fotografie by zaujaly vás, kdybyste sami hledali na internetu nemovitost. Nabídka na realitních serverech je obrovská, titulní fotografie je nesmírně důležitá a může rozhodnout o kliknutí na více informací.

Kde inzerát zveřejnit?

Pokud máte nafoceno, vyvstává otázka, kde nemovitost inzerovat? Realitních serverů jsou u nás stovky, jak mezi nimi vybírat? Ideální je zvolit správný mix serverů, který zaručí plošnou inzerci napříč spektrem potenciálních zájemců. A právě od toho je tu novinka na trhu, portál Realitní samoobsluha, který plošnou inzerci zajistí a navíc úplně zadarmo..

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-prodat-bez-rk.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-prodat-bez-rk-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaZprávyProdej nemovitosti je důležitým a těžkým okamžikem. Pokud zvolíte prodej 'bez realitky', vyvstanou vám ihned tyto otázky:  Jak prezentovat nemovitost? Jak správně nastavit cenu, aby se nemovitost prodala a neprodělali jsme? Jak nemovitost nafotit, aby upoutala na první pohled? Poradíme vám, jak na úspěšnou inzerci. Inspirujte se cenovými mapami Většina z...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku