Hledáte ten nejlepší dárek k výročí? Ať už se jedná o výročí vašeho seznámení nebo manželství, dejte si s výběrem záležet. Poradíme vám, jak vybrat romantický dárek, který pobaví, dojme, ale také promluví o vašich citech.

Řekněte to beze slov

Nejlepší dárek například k výročí, poznáte tak, že k němu nemusíte nic dodávat. Jen ho předáte a sledujete výraz na tváři obdarovaného. Pokud přichází smích, dojetí, překvapený výraz s úsměvem nebo pobavení, tak máte vyhráno. Jednoduše tak můžete poznat, že se dárek líbí. Už při výběru dárku si zkuste svého blízkého představit, pokud se i ve vaší představě objevuje podobná příjemná reakce, nejspíš jste našli to pravé.

Dárek, který vydrží

Napadá vás výročí květina, bonboniéra nebo třeba výlet? Všechny tyto dárky jsou určitě příjemným překvapením, ale nevydrží. Květina uvadne, bonboniéru sníte a z výletu vás zůstanou jen fotky a vzpomínky. Co takhle zkusit vaše šťastné vzpomínky oživit? Ideálním dárkem k výročí, ale i k jiným příležitostem je tak skleněná deska s fotografií. Vždy, když ji obdarovaný uvidí, připomene si, co jste společně zažili a znovu se vrátí do toho okamžiku.

Vyberte šťastnou chvíli

Než se pustíte do tvorby originálního skleněného dárku na míru, vyberte fotografii, která zobrazuje šťastnou chvíli. Pro dárek k výročí se hodí například první vaše společná fotografie. Může to být však i fotka ze svatby, z narození dětí nebo z vaší první dovolené. Dejte si záležet, abyste z fotky nejen vy, ale hlavně váš protějšek, cítili příjemnou energii a náladu, která vás pobaví, rozesměje nebo řekne o vašich citech.

Vzbuďte pocity

Nejlépe zvolený dárek je vždy ten, který dokáže vzbudit pocity. Vyhněte se však pocitům jako je smutek, zklamání nebo bolest. Snažte se vždy svým blízkým připomenout to hezké a vyznat jim tak svou lásku, aniž byste o ní museli říkat. Darujte fotografii ve skle, která dokáže mluvit i beze slova. Ale pokud nějaká slova přece jen potřebujete, přidejte k ní popis, ať už se jedná o vyznání, vaše láskyplné přezdívky nebo třeba hlášku, které rozumíte jen vy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/gallery3.21140f4-1-1024x427.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/gallery3.21140f4-1-150x150.jpegsvet zenyTipydárek k výročí,skleněný dárek,tip na dárekHledáte ten nejlepší dárek k výročí? Ať už se jedná o výročí vašeho seznámení nebo manželství, dejte si s výběrem záležet. Poradíme vám, jak vybrat romantický dárek, který pobaví, dojme, ale také promluví o vašich citech. Řekněte to beze slov Nejlepší dárek například k výročí, poznáte tak, že k němu nemusíte nic dodávat. Jen ho...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku