Obývací pokoj je centrem veškerého dění. Odehrávají se v něm všechny důležité rodinné momenty. Osvětlení by tomu mělo odpovídat a mělo by nabízet dostatek možností, jak si zpestřit chvíli, kterou právě prožíváte. 

Čas na rodinu

Také milujete, když se jako rodina sejdete a zahrajete si partičku karet, námořní bitvu, nebo třeba obyčejné pexeso? Právě při rodinných chvílích se osvětlení hodí nejvíce. Při unylém a nedostatečném světle se vám bude chtít brzo spát, kouzlo okamžiku tak brzy pomine. Když si vyberete centrální svítidlo, které bude dostatečně silné, rodinné chvilky si vychutnáte mnohem více. Osvětlení do obývacího pokoje by rozhodně mělo mít možnost vysoké svítivosti.

Odpočinek pro oči i hlavu

Po náročném pracovním dni netoužíte po ničem jiném než si v klidu pustit svůj oblíbený program, nebo se začíst do milované knihy? V tom případě v obývacím pokoji jistě uvítáte klidné extra svítidlo v podobě nástěnné nebo stolní lampy. Svůj čas si tak užijete v klidu a pohodě, a nebude vás rušit velká světelnost prostředí.

Čas na party

Občas se stává, že se v obývacím pokoji sejdeme s rodinou či přáteli. Jste na to dostatečně připraveni a máte v šuplíku náhradní variantu, jak efektně proměnit byt v party místnost? Světelné řetězy nebo disko koule dokáží navodit atmosféru, kterou si přejete. Stačí, když si tyto prvky rozmístíte v prostoru a budete se těšit z krásy, kterou vytvoří.

Světelná dekorace

Milujete dekorace? Dotáhněte je k dokonalosti a přidejte do nich světelný řetěz nebo další typ osvětlení. Co byste řekli květinovému věnci, který bude jemně svítit? Nástěnné dekorace si také zaslouží patřičnou dávku dramatického nočního osvětlení.

Na osvětlení prostoru skutečně záleží. S pomocí správných světel dokážete navodit atmosféru, kterou právě toužíte zažít. Zvolte dostatek variabilního osvětlení pro všechny příležitosti.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/07/modern-1978362_1920-1024x685.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/07/modern-1978362_1920-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníObývací pokoj je centrem veškerého dění. Odehrávají se v něm všechny důležité rodinné momenty. Osvětlení by tomu mělo odpovídat a mělo by nabízet dostatek možností, jak si zpestřit chvíli, kterou právě prožíváte.  Čas na rodinu Také milujete, když se jako rodina sejdete a zahrajete si partičku karet, námořní bitvu, nebo třeba...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku