modní článek Svět - nike - muž trikoSport patří neodmyslitelně ke zdravému životnímu stylu. Někdo se do něj musí nutit, pro jiného se rychle stane drogou. Letní měsíce doslova volají po tom, vyběhnout ven a nechat se pohltit záplavou endorfinů při jakémkoliv z oblíbených sportů. Teplé dny vytáhnou spolehlivě i toho největšího lenocha, aby obul brusle a vydal se spolu s kamarády na výlet třeba podél řeky. Beachvolejbalových hřišť je čím dál tím více a tenhle sport je pro partičku ideální zábavou. Ať už brusle nebo běh, chce to i pěkné a kvalitní oblečení. Protože léto je také časem seznamování a letních lásek. Zejména dámské sportovní oblečení musí být nejen funkční, ale také trendy. A co letí právě tohle léto? Vsaďte na neonové barvy v kombinaci s klasikou v podobě černé, šedé či bílé. Barevné šortky nebo legíny doplňte o jednmodní článek Svět - tílko nike slečnaobarevný top nebo obráceně, dle typu vaší postavy a uvidíte, že hravě oslníte.

Ale pozor, ani pánové se už nemusí nudně schovávat pod striktně jednobarevné soupravy. I pánské sportovní oblečení může být odvážné, minimálně, co do barevných kombinací. Pokud se necítíte na neonové šortky, můžete vybrat tmavý nebo jiný neutrální podklad se zajímavou aplikací nebo jen nápisem ve výrazných barvách. Sportovní oblečení Nike má ve své kolekci líbivé kousky, ať už jste běžec nebo cyklista. I muži by se měli při sportu nejen dobře cítit, ale i vypadat, dámy budou jistě souhlasit.

A nezapomínejte, doplňky a boty jsou také důležité! I těm proto věnujte dostatečnou pozornost. Šátky, tašky, potítka, čepice a mnoho dalšího nabízí i sportovní oblečení Reebok.  Tato anglická značka je na trhu již od roku 1895 a dá se tedy bezpečně označit za stálici na poli sportovního oblečení a obuvi. A právě boty bychom neměli opomenout, protože bez doplňků se možná hravě obejdete, ale bez bot? Bez těch budete sportovat těžko. A i ty by měly být nejen funkční a kvalitní, ale také stylové. Pak už jen zbývá konečně vyrazit ven a pořádně provětrat váš nový sportovní outfit.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/modní-článek-Svět-reebok.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/modní-článek-Svět-reebok-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylZprávySport patří neodmyslitelně ke zdravému životnímu stylu. Někdo se do něj musí nutit, pro jiného se rychle stane drogou. Letní měsíce doslova volají po tom, vyběhnout ven a nechat se pohltit záplavou endorfinů při jakémkoliv z oblíbených sportů. Teplé dny vytáhnou spolehlivě i toho největšího lenocha, aby obul brusle...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares