Rekvalifikační kurzy dnešní době už není jenom poslední šancí pro dlouhodobě nezaměstnané a pracovníky nad padesát let. Zbystřit by měli i ti, kteří se s pracovním trhem teprve seznamují a už teď jim nabídka pracovních pozic, na kterou jim stačí kvalifikace, nevyhovuje Tím správným řešením, které vás vrátí zpátky na cestu úspěchu, se může stát rekvalifikační kurz.

Ať je tedy váš rok narození příliš nízký anebo váš životopis příliš krátký, rekvalifikace od úřadu práce vám mohou otevřít řadu nových možností jak ve vašem osobním, tak i pracovním životě. Mnohé z vás to navíc nemusí stát ani korunu, neboť pro dlouhodobě nezaměstnané hradí bezezbytku rekvalifikační kurzy úřad práce.

Poradíme vám, jaké rekvalifikace (proplacené úřadem práce) vám pomůžou k vašemu vysněnému povolání. Stačí si zodpovědět jednu jednoduchou otázku. Chtěli byste raději peníze, svobodu anebo prestiž?

1. Chci peníze

Odpověděli jste, že byste rádi ve vašem novém povolání dostávali pořádné peníze. Největší zisky jsou dlouhodobě v byznysu. Víte, že za poslední rok vzrostly ceny bytů v Praze o 21 procent? Spolu s růstem cen rostou také úměrně odměny pro obchodníky s realitami.

Nejste-li spokojení se svojí současnou mzdou anebo byste si rádi co nejdříve vydělali na všechny ty věci, po kterých tolik toužíte, tak je rekvalifikační kurz obchodník s realitami stvořený přesně pro vás. Pokud se však hned ze začátku nechcete profilovat, pak by se pro vás více hodil obecnější rekvalifikační kurz na obchodního zástupce.

Oba tyto kurzy nabízí společnost PELICAN, která díky firemní výuce, kterou poskytuje soukromým společnostem, je schopná zajistit na pozice lektorů ty nejtalentovanější obchodníky. Máte tak jistotu, že vás nebude učit nějaký študák čtoucí motivační citáty a knížky osobního rozvoje, ale expert se zkušenostmi z reálné praxe.

Profese obchodního zástupce patří v současné době k jedněm z nedostatečně obsazených a po absolvování kurzu jistojistě dobře placenou práci brzy najdete.

2. Chci mít v práci větší volnost a svobodu

Chybí vám ve vašem současném zaměstnání nejvíce svoboda? Přáli byste si nemít nad sebou nerudného a nekompetentního šéfa, který žije jen z vaší práce. Rekvalifikační kurz základy podnikání vás naučí vše potřebné k tomu, abyste v budoucnu již žádného šéfa nepotřebovali. Díky rostoucí ekonomice navíc není lepší doby pro zahájení podnikání, než je tomu dnes.

Jako soukromá společnost a subjekt, který se pohybuje už mnoho let na trhu, je vám PELICAN schopný zajistit ty nejlepší lektory a náplň výuky podnikatelské rekvalifikace. Na úřad práce se tak už znovu nepodíváte, neboť jako obchodník či podnikatel si svoji práci vytváříte vy sami (a nebudou vám ji určovat ti nad vámi).

3. Prestiž

O peníze ani volnost vám při výkonu vašeho povolání nejde, ale vadí vám váš současný sociální status. Je vám hloupé odpovídat na otázku: „co děláš?”, že jste operátorem, pomocnou silou anebo dokonce nezaměstnaným.

Prestiž a sociální status se však v dnešní době neodvíjí jen od činnosti samotné, ale také od toho, jak vznosně se pracovní pozice jmenuje. Jedním z takových vysoce prestižních slov je termín projekt. Donedávna běžná pracovní činnost je najednou projektem anebo alespoň součástí nějakého projektu. Už i malé děti ve škole nazývají hrdě svoje dílka projekty.

A kdejaké kutilství anebo domácí práce je vaším osobním projektem. Rekvalifikační kurz administrátor projektu vás naučí, jak se řídí ty opravdu velké projekty a jak úkolovat a plánovat činnost pro lidi pod vámi.

I když vás práce na projektech neláká, stejně se můžete věnovat činnosti, která vzhledem k její nezbytnosti má ve společnosti stále vysokou prestiž. Rekvalifikační kurz účetnictví a daně vás nechá nakouknout do světa čísel a daní, který může jednou dobře živit i vás. Navíc všichni chápou důležitost práce účetních a okolí si bude vaší práce vážit.

Díky vyúčtovávání velkých evropských projektů má navíc společnost PELICAN s účetnictvím bohaté zkušenosti. Máte tak jistotu, že po absolvování rekvalifikace (i té proplácené od úřadu práce) můžete účtovat nejen pro malou firmu, ale i velké podniky a jejich projekty.

Rekvalifikace PELICAN

Jak jste se mohli přesvědčit, rekvalifikační kurz od úřadu práce realizovaný společností PELICAN vám dopomůže k pracovnímu místu dle vašich představ. Stačí si jen vybrat, co od rekvalifikace očekáváte a podle toho si vybrat ten nejlépe hodící se rekvalifikační kurz.

PELICAN navíc nabízí mnohem více kurzů než jen ty výše zmíněné. Celou jejich nabídku a více informací o rekvalifikačních kurzech od společnosti PELICAN se můžete dozvědět na tomto webovém odkaze.

Tak neváhejte a přihlaste se na rekvalifikace ještě dnes. Vaše vysněná práce je tam někde venku neobsazená a je jen na vás, jestli seberete dost odvahy, doplníte si své kompetence a začnete si konečně plnit své sny.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikan-rekvalifikační-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikan-rekvalifikační-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyVzděláníRekvalifikační kurzy dnešní době už není jenom poslední šancí pro dlouhodobě nezaměstnané a pracovníky nad padesát let. Zbystřit by měli i ti, kteří se s pracovním trhem teprve seznamují a už teď jim nabídka pracovních pozic, na kterou jim stačí kvalifikace, nevyhovuje Tím správným řešením, které vás vrátí zpátky na cestu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku