Rocková kapela 100na100 překonala obtížné období, kdy se nesmělo koncertovat naživo, vskutku se vší grácií. Svůj optimismus a nadšení z dobré hudby si uchovali i nadále a pustili se do velkých projektů. O novém albu s názvem Blbej Ro(c)k, už jste asi slyšeli. Pokud jste si ale mysleli, že tím to pro kapelu 100na100 končí a delší dobu o ní neuslyšíte, tak jste se šeredně zmýlili. Protože už mají rozjetou další akci!

Tři povedená alba

Již zmiňované album Blbej Ro(c)k, které spatřilo světlo světa začátkem října minulého roku, je už jejich třetí. Předchozí alba nesla název Přísahám a Lidi, a všechna jsou stále k dostání. Jak se říká, do třetice všeho dobrého, a tentokrát se to opravdu vydařilo. Ohledně alba Blbej ro(c)k si na své totiž přijde opravdu každý, nejenom milovníci klasického rocku. Vedle titulní písně inspirované dobou pandemie obsahuje album i další skvělé songy, jako je například Motorkářská modlitba, česká cover verze klasiky Born to be wild, nebo dokonce i rocková ukolébavka. O úspěchu alba svědčí i to, že klip titulní písně za první tři týdny po svém zveřejnění měl neuvěřitelných 20 000 shlédnutí na YouTube, nebo i to, že skončil v top desítce sledovaných klipů na webu Kluboofka TV.

Něco se chystá

Od té doby, co kapela navázala spolupráci s hudební agenturou Nemoros, jako kdyby nebyla k zastavení. To máme povedený velkolepý křest nového alba, včetně natočení nadupaného klipu. Pak přišla další koncertní turné, rozhovor pro Kluboofku, spolupráce s mnoha rádii… A nyní se prý chystá něco dalšího. Šušká se, že má 100na100 v plánu vydat další parádní klip. Bude tak úspěšný jako ten předchozí? Nebo snad ještě úspěšnější? A jedná se o klip k dalšímu ze songů z alba Blbej ro(c)k, nebo se dočkáme zcela nového singlu? Odpovědi na všechny tyto otázky nám ukáže až čas, jisté ale je, že rozhodně je na co se těšit. Sledujte proto stránky kapely, aby vám nic neuniklo.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/04/fbu_100na100_klip_blbej_rock-90-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/04/fbu_100na100_klip_blbej_rock-90-150x150.jpgPR-leadersKulturaRocková kapela 100na100 překonala obtížné období, kdy se nesmělo koncertovat naživo, vskutku se vší grácií. Svůj optimismus a nadšení z dobré hudby si uchovali i nadále a pustili se do velkých projektů. O novém albu s názvem Blbej Ro(c)k, už jste asi slyšeli. Pokud jste si ale mysleli, že...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku