dům 25 aŘešení bytové situace je obvykle spojeno s velkou spoustou starostí a zároveň i velkými výdaji. I proto nebo právě proto byste měli volit řešení, které vám zajistí maximální komfort s minimálními náklady. A to jak provozními spojenými s běžným užíváním domu, tak i s těmi vstupními. Nízkoenergetický či pasivní dům vám skutečně zajistí, že provoz domu bude v porovnání s běžnou stavbou mnohem levnější. Zbývá vám tedy najít společnost, která takový dům na klíč dokáže postavit a garantovat vám nízkoenergetický standard a zároveň vám nabídne dům nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. má ve své nabídce více než třicet domů, které splňují přísné parametry nízkoenergetického bydlení a to vše za cenu běžného nájmu.

dům 25 půdorysCo třeba takový dům 25 s dispozicí 4+1 a podlahovou plochou 111 metrů. Bungalov střední velikosti s prostorným obývacím pokojem s kuchyní, třemi ložnicemi,  luxusní koupelnou a druhou oddělenou toaletou spolehlivě uspokojí potřeby i větší rodiny. Dům je prostoupen světlem díky velkým francouzským oknům Vekra s izolačním trojskem a zvenku tak okouzlí neotřelým designem. Terasa a parkovací stání jsou pak už jen třešničkou na dortu.

Aby takový dům na klíč splňoval požadavky na nízkoenergetický provoz, musí se snoubit ty nejlepší a tradiční technologie spolu s těmi nejkvalitnějšími materiály. Mezi ně určitě patří pravá pálená cihla Porotherm, ty jsou použity ke stavbě zděných domů nebo certifikované dřevo nejvyšší kvality použité na dřevostavby. Domy jsou dále vybaveny podlahovým topením v koupelně, plovoucí podlahou, kvalitními dveřmi a zárubněmi a to vše bezpečně pod střechou Tondach s třicetiletou zárukou. Záruky jsou základním pilířem jistoty a kvality společnosti a proto nabízí tříletou záruku na cokoliv, desetiletou záruku na nosný systém a ještě další.

Můžete volit mezi nízkoenergetickou dřevostavbou (9.799,- měsíčně/2.990.000,- jednorázově vč. DPH) nebo zděným domem (11.765,- měsíčně/3.590.000,- jednorázově vč. DPH), ale také lze zakoupit dům ve fázi hrubé stavby (2.093.000,-/2.512.000,- vč. DPH) nebo si dokonce nechat zrealizovat na klíč váš vlastní projekt. DDNK logo finalniCo vše je součástí stavby naleznete ZDE.

 

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-25-titulka-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-25-titulka-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealityŘešení bytové situace je obvykle spojeno s velkou spoustou starostí a zároveň i velkými výdaji. I proto nebo právě proto byste měli volit řešení, které vám zajistí maximální komfort s minimálními náklady. A to jak provozními spojenými s běžným užíváním domu, tak i s těmi vstupními. Nízkoenergetický či pasivní...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku