Ať už patříte mezi prosté milovníky přírody a všeho přírodního nebo hledáte zapomenutý klíč k vnitřnímu klidu a psychické pohodě či máte zdravotní problémy a rádi byste nalezli přírodní prostředky, jak se jich zbavit či je zmírnit, dnešní článek je určen vám všem. Přes lásku k přírodě Beskyd, bylinkám a život bez shonu měst ke krémům a tinkturám, které pomáhají. Takový je příběh paní Edity, která v malé vesnici pod vrchem Kazničov našla znova sama sebe.

Přírodní péče, která pomáhá

Přírodní kosmetika je v posledních letech velmi skloňované slovní spojení. Všechna ta chemie a průmyslové zpracování se mnohým začalo zajídat a jiným začalo vadit z důvodů náhlých i vleklých zdravotních problémů. Přijít na to, kde je jejich příčina je často složitější a delší než pár návštěv u lékaře, a to nás přivádí zpět do dávnější minulosti. K recepturám našich babiček a prababiček, na které jsme již přes výdobytky moderní doby a medicíny snad již zcela zapomněli. Přitom síla přírody je mocná a paní Edita by o tom mohla vyprávět.

Krémy a tinktury s mocnou sílou bylin a lučního kvítí

Nenechte se mýlit, přírodní kosmetiku a jiné preparáty nemůže vyrábět jen tak každý. Nejedná se o produkty přírodní péče, které doma vyrobíte bez hlubších znalostí tzv. na koleni. Cesta paní Edity, na jejímž konci jsou její schválené přípravky Edi Naturalis, byla plná vzdělávání a poznávání starých tradic a postupů. Díky tomu můžete dnes vybírat produkty obsahující macerát levandule lékařské, chrpy polní či měsíčku lékařského a potlačit tak nejeden ze svých zdravotních problémů.

Když chrpa, měsíček či levandule pomáhají

Věděli jste, že byliny a tinktury z nich mohou skutečně pomáhat při četných zdravotních problémech? Věděli? A věděli jste také, na jak široké spektrum problémů mohou být účinné? Můžete je zpracované například v již zmíněných tinkturách použít v boji se špatným trávením, redukcí váhy či bolestí kloubů. Jiné byliny vám pomohou při snížené obranyschopnosti a posílí váš imunitní systém nebo mohou být prospěšné při problémech s močovými cestami. Je skutečně celá řada problémů, na které mohou právě bylinky, pečlivě zpracované a certifikované, pomoci lépe než celá řada léků. Poznejte sílu přírody Beskyd i vy a inspirujete se poutavým příběhem paní Edity.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Edita-byliny-8304-1024x721.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Edita-byliny-8304-150x150.jpgPR-leadersZdravíAť už patříte mezi prosté milovníky přírody a všeho přírodního nebo hledáte zapomenutý klíč k vnitřnímu klidu a psychické pohodě či máte zdravotní problémy a rádi byste nalezli přírodní prostředky, jak se jich zbavit či je zmírnit, dnešní článek je určen vám všem. Přes lásku k přírodě Beskyd, bylinkám...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku