Počet osobních vozidel v České republice neustále stoupá. Zatímco před několika lety měla každá domácnost pouze jedno auto, dnes není výjimkou, že má každý člen rodiny své vozidlo. I když se s rozvojem automobilového průmyslu pojí celá řada pozitivních i negativních efektů, pro reklamu je zvýšený počet motorových vozidel skvělou zprávou. Zpět do hry se totiž vrací pojízdná reklama, která se stává jednou z nejefektivnějších forem sebepropagace.

Kde si polepy objednat?

Pojízdná reklama stojí a padá v souvislosti s kvalitou aplikovaných fólií. Pokud se vám líbí myšlenka na polepení firemních vozidel či autobusů, vždy se obraťte na renomované grafické studio, které má s tímto druhem reklamy velké zkušenosti. Určitě nechcete, aby se polepy po několika najetých kilometrech začaly odlepovat nebo dokonce trhat. Navíc je nutné brát v potaz i grafickou stránku věci. Zkušení a odborně vzdělaní grafici už tvořili stovky nejrůznějších polepů, takže přesně vědí, jaké zvolit barvy, popřípadě kam na auto polepy umístit.

Pojízdná reklama na kamion nebo autobus

U tohoto druhu propagace pochopitelně platí přímá úměra mezi dosahem, viditelností a velikostí nabízené plochy. Je logické, že když dáte svůj logotyp na bok dlouhého návěsu, uvidí jej mnohem více lidí, než pokud byste jej dali na osobní automobil nebo motorku. Prověřené grafické studio, jehož sídlem je Plzeň, si bez problémů poradí s fóliemi na kamiony, dodávky a dokonce i autobusy. Tím pádem můžete svou reklamu umístit i na vozy regionálních dopravců nebo trolejbusy.

Jaký má pojízdná reklama dosah?

Určitou nevýhodou pojízdné reklamy je fakt, že nelze zcela přesně změřit její dosah. Nikdo nedokáže spočítat, kolik lidí za den spatřilo firemní dodávku nebo kamion s nalepenou fólií. Odhadem to jsou tisíce potenciálních klientů za den, čemuž se žádný jiný způsob propagace nemůže rovnat. Fólie jsou navíc vyrobeny z nejkvalitnějších dostupných materiálů, takže se pyšní skvělou odolností. Bez větších problémů a oděrek vydrží na vozidle 10 let.

Pokud hledáte efektivní způsob zviditelnění, zvolte reklamní předměty v kombinaci s pojízdnou reklamou. Jenom tak se dostanete do podvědomí dostatečně velkého počtu zákazníků.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/velkoplosny-tisk-polepy-vozidel_awm_min-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/velkoplosny-tisk-polepy-vozidel_awm_min-150x150.jpginfo@press-media.czTipyPočet osobních vozidel v České republice neustále stoupá. Zatímco před několika lety měla každá domácnost pouze jedno auto, dnes není výjimkou, že má každý člen rodiny své vozidlo. I když se s rozvojem automobilového průmyslu pojí celá řada pozitivních i negativních efektů, pro reklamu je zvýšený počet motorových vozidel skvělou zprávou....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares