Zahrada volá o vaší pomoc, jaro klepe na dveře a vy jistě přemýšlíte nad změnou vaší krásné zahrady.  Mnohdy se nám za ta léta hromadí spousta nářadí a náčiní, které se již nevejde do vaší garáže. 

Zahradní domek Vám pomůže vyřešit tento problém. 

Jak se ale vyznat v internetové nabídce zahradních domků. Dřevěné chatky jsou fajn, ale jejich údržba je náročná, životnost v některých případech pouze několik let. 

Pokud právě to Vás odrazuje, naskýtá se varianta plechových zahradních domků. Jenže jaký vybrat? Pestrá nabídka dnešních plechových domků zahrnuje velice levné a dostupné zahradní domky, vyrobené zejmena v Asii. Tuto volbu vám jistě nedoporučujeme. Slabé plechy a špatný spojovací materiál je zárukou špatně investovaných peněz. 

Nejoblíbenější model zahrádkářů je zahradní domek BioHort Europa 

Objevte značku BIOHORT, která dokázala skloubit kvalitu s designem. Dopřejete vašemu domu a zahradě kvalitní a dlouholetý úložný prostor. 

Proč BIOHORT? 

  • 20 let záruční doba na proreznutí. 
  • Silný materiál – rakouská žárově zinkovaná ocel + metalický lak.
  • Kvalitní spojovací materiál.
  • Originální příslušenství – držáky jízdních kol, nářadí, police regály a mnoho dalšího. 

Na trhu je luxusní evropský výrobce BioHort z Rakouska Který má v České Republice své zastoupení a to sice BioHort pro Českou Republiku

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pasted-image-0.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pasted-image-0-150x150.pngPR-leadersBydleníZahrada volá o vaší pomoc, jaro klepe na dveře a vy jistě přemýšlíte nad změnou vaší krásné zahrady.  Mnohdy se nám za ta léta hromadí spousta nářadí a náčiní, které se již nevejde do vaší garáže.  Zahradní domek Vám pomůže vyřešit tento problém.  Jak se ale vyznat v internetové nabídce zahradních...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares