Den dětí je pro mnohé příležitostí k obdarování svých dětiček nějakou tou sladkostí. Ovšem čeho je moc, toho je brzy příliš. Proto je dobré vymyslet vhodnou a zdravou alternativu. Svátek dětí můžete samozřejmě úplně zrušit, pokud ale nechcete být příliš drastičtí, navrhujeme transformovat sladké dárky v některé praktické. Možností je spousta, může jít o tričko, které vaše dcera dlouho chtěla, skateboard pro syna, nebo směřujte ještě blíž k praktickým věcem, které stejně potřebují, ale při jejichž výběru jim dáte volnou ruku.

Světla není nikdy dost

Jak děti rostou, je třeba stále obměňovat a přizpůsobovat jejich pokoj. S tím úzce souvisí také osvětlení pokoje. Začínali jste s obláčkovými nástěnnými svítidly a projekční lampičkou? Školou povinné děti by se už takovému osvětlení vysmály. Pravděpodobně budete muset přitvrdit, pro ideální osvětlení pokoje si zajděte do světelného studia Aulix v Dolních Břežanech. Zde najdete velké množství nejrůznějších typů svítidel do dětských a studentských pokojů. V žádném dětském pokoji by neměl chybět závěsný lustr, nebo stropní svítidlo, která udávají celkovou náladu místnosti. Je-li pokoj rozlehlý nebo členitý, můžete doplnit nástěnná svítidla, či přidat další stropní osvětlení.

Pro práci i zábavu

Pokoj každého školáka a později studenta musí být vybaven také psacím stolem, který se neobejde bez pořádné stolní lampy. Také v posteli si děti rády čtou, proto jim i nad postel pořiďte lampičku. Pro studenty můžete volit trochu jiný systém osvětlení. Především co se týká stropního osvětlení, existují moderní systémová svítidla. Jsou to lišty, kolejnice, nebo lanka, která se dle potřeby rozmístí pod strop pokoje. Na těchto nosných prvcích jsou potom zavěšeny jednotlivé světelné spoty.

Možností, jak dostatečně a efektně osvětlit dětský a studentský pokoj, je celá řada. Hlavní je dát prostor těm, kteří budou pokoj obývat. Nechte vašim dětem při výběru svítidel volnou ruku a věnujte jim svítidla jako netradiční dárek ke Dni dětí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/uvodni-1024x674.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/uvodni-150x150.jpgPR-leadersBydleníDen dětí je pro mnohé příležitostí k obdarování svých dětiček nějakou tou sladkostí. Ovšem čeho je moc, toho je brzy příliš. Proto je dobré vymyslet vhodnou a zdravou alternativu. Svátek dětí můžete samozřejmě úplně zrušit, pokud ale nechcete být příliš drastičtí, navrhujeme transformovat sladké dárky v některé praktické. Možností...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku