Chcete se pustit do stavby chaty a děláte si starosti, kde sehnat kvalitní materiál? Pokud jde o dřevěné vazníky, na nás se můžete stoprocentně spolehnout. A nejen to. Pomůžeme vám s projekty, výrobou a montáží, ale nabízíme i poradenství. To platí zejména pro případ, že užíváte vazník pro střechu, stěny a stropy. Na dřevo jako stavební materiál nedáme dopustit. Vsaďte i vy na osvědčený, vynikající a k přírodě šetrný materiál, jímž dřevo bezesporu je.

Dřevěné vazníky a nosníky pro dokonalou konstrukci

Vyrábíme dřevěné konstrukce, které výborně využijete i pro moderní stavbu. Splňujeme do puntíky nároky, kladené na dnešní stavební technologie. To znamená, že musí být energeticky úsporné, cenově dostupné, a především po konstrukční stránce mimořádně kvalitní. Zákazníkům dodáváme i dřevěné střešní nosníky, které patří k vyhledávanému stavebnímu artiklu. Nepatříme k žádným nováčkům, a proto víme, co přesně klient od našeho zboží a služeb očekává. Začínali jsme v roce 1994. Od té doby jsme získali nenahraditelné, cenné zkušenosti, díky nimž se neustále zdokonalujeme.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bar-61846_1280-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bar-61846_1280-150x150.jpgPR-leadersBydleníChcete se pustit do stavby chaty a děláte si starosti, kde sehnat kvalitní materiál? Pokud jde o dřevěné vazníky, na nás se můžete stoprocentně spolehnout. A nejen to. Pomůžeme vám s projekty, výrobou a montáží, ale nabízíme i poradenství. To platí zejména pro případ, že užíváte vazník pro střechu, stěny...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku