Minulost je minulost a jako silná a soběstačná žena se nemůžete snížit ke srovnávání se s bývalou láskou vašeho partnera. Ale přece jen…

  • Je váš přesný opak

Nebo ještě hůře – je přesně jeho typ. Zatímco vy jste tmavooká malá bruneta s krátkýma nohama, ona je vysoká blonďatá modelka s plnými rty a blankytně modrýma očima. Marně hledáte jakoukoliv chybu a nemůžete ji najít. To musí znamenat jen jedno, určitě není chytrá. A nebo?

  • Je hezčí

Měsíce válení se s partnerem u filmů v obležení pizzy, hamburgerů a jiných dobrot udělalo svoje a vaše bříško už není tak ploché, jak bývalo. Naproti tomu bývalá partnerka po rozchodu makala na své figuře a teď vypadá jako z časopisu. Vlasy se jí lesknou a padají až do půli zad, zatímco ty vaše splihle a bez tvaru jen tak visí. A vlastně, v porovnání s ní se cítite jako ošklivé kačátko. Berete do ruky telefon a zapisujete si do diáře – pondělí fitko, úterý brazilský keratin, středa francouzská manikúra, čtvrtek depilace cukrovou pastou, pátek liposukce.

  • Má super styl

Kde jsou ty časy, kdy jste se fintila jen proto, že jste měla vynést odpadky. V poslední době je nejoblíbenější outfit volné tričko, jeansy a tenisky. Pohodlí především! Zatímco partnerova bývalá se producíruje v perfektně padnoucích mini, na vysokých podpatcích a s úžasným makeupem. Vše sladěné vkusně a podle poslední módy. Ale vám se to stejně nelíbí, jste přece víc než figurína do výlohy.

  • Vypadá spokojeně

A co je nejhorší – vypadá šťastně a spokojeně. Jak je to možné, přišla přece o toho nejlepšího chlapa pod sluncem. Jedině že by …

  • Ale on je můj

Přijdete domů, políbíte svého muže a najednou jsou všechny starosti a pochyby pryč. Je to dobré – pořád jste vítěz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Technologické-vymoženosti-mohou-zabíjet-vztahy-Vypněte-telefon-či-počítač-a-raději-se-věnujte-partnerovi.-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Technologické-vymoženosti-mohou-zabíjet-vztahy-Vypněte-telefon-či-počítač-a-raději-se-věnujte-partnerovi.-150x150.jpginfo@press-media.czTipyMinulost je minulost a jako silná a soběstačná žena se nemůžete snížit ke srovnávání se s bývalou láskou vašeho partnera. Ale přece jen… Je váš přesný opak Nebo ještě hůře – je přesně jeho typ. Zatímco vy jste tmavooká malá bruneta s krátkýma nohama, ona je vysoká blonďatá modelka s plnými rty a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku