Začínající podnikatelé se často potýkají s mnoha problémy. Začít úspěšný byznys není vůbec snadné a na začátku bývá velmi nákladné. Pro podnikatele, kteří obchodují s různým zbožím nebo potřebují cokoliv souvisejícího se svým podnikáním uskladnit, často nastane velký problém, jak ufinancovat stavbu skladové halyVýstavba rozměrných skladovacích prostor může být pro začínajícího podnikatele skutečně finančně likvidační. Jen základy pro tak velkou stavbu se se mohou vyšplhat do statisíců a stavba skladovací haly samotné pak spolkne další nemalé peníze. Tak rychle by ale podnikání skončit nemělo…

montované haly - veterániNabízí se elegantní řešení v podobě montované haly, ta nabídne dostatek místa, přesně s ohledem na potřeby každého zákazníka a typ uskladňovaného materiálu. Díky materiálu, ze kterého jsou vyráběné jsou ekonomicky dostupné a rychlost výstavby je skutečně bleskurychlá. Jedná se totiž o vysoce odolné plachtové haly na jejich výstavbu se používají speciální textilie potažené silným PVC. Tento plášť je ošetřen vysokoúrovňovým UV filtrem, který zajišťuje maximální životnost (až 20 let), vzdoruje ohni a navíc je samozřejmě nepromokavý. Bílá barva PVC plachty zajišťuje denní prosvícení a díky tomu je skladovací hala úsporným řešení stran energií za světlo.

Nosná konstrukce haly, na které je speciální plachta umístěna je vyrobena z  galvanicky pozinkovaných ocelových trubek a profilů. Jedná se o velmi kvalitní ocelovou konstrukci, která je pevná a má dlouhou životnost. Každý typ skladové haly je navržen zvlášť tak, aby odpovídal tvar a použití konstrukčních prvků a byla zajištěna správná statika. Velkou finanční úsporou je kotvení celé konstrukce. To nevyžaduje žádný betonový základ, každý oblouk je jednoduše zakončen svou patkou, která se uzamkne do kotvících základen. Hala tak může být umístěna kromě asfaltu, zámkové dlažby a podobných povrchů také na trávě. Instalace každé haly se pak řídí právě typem povrchu, na který je umísťována a celkovou stabilitu pak zajišťuje zavětrovací systém.

Neméně elegantním a ekonomickým řešením mohou být i skladovací hangáry, jsou rovněž vysoce kvalitní a proto  vydrží i náročné povětrnostní podmínky jakými jsou déšť, sníh, mráz i slunečné horké dny.

 

 

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/montované-haly.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/montované-haly-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaTipyZprávyZačínající podnikatelé se často potýkají s mnoha problémy. Začít úspěšný byznys není vůbec snadné a na začátku bývá velmi nákladné. Pro podnikatele, kteří obchodují s různým zbožím nebo potřebují cokoliv souvisejícího se svým podnikáním uskladnit, často nastane velký problém, jak ufinancovat stavbu skladové haly. Výstavba rozměrných skladovacích prostor může být...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku