Každodenní péče o pokožku je základem krásné pleti, která září a je bez jediné chybičky. Odličování, čištění a používání krému vás však k dokonale hladké a krásné pleti nedovede. Zařaďte proto do své pečující rutiny i další procedury, které pleť čistí a odměnou vám bude krásný obličej a příjemná relaxace. Díky společnosti Orava je teď možné mít vlastní salon krásy u vás doma! Jaké produkty Orava nabízí?

Parní obličejová sauna Orava

V dnešní době už existuje mnoho postupů, jak čistit, pleť na ty nejjednodušší a nejefektivnější se však nějak zapomíná. Napařování obličeje je jedním z nich. Díky napařování obličeje můžete uvolnit ucpané póry a následná kosmetická péče ve formě krémů či sér se pak do pleti lépe vstřebá. Abyste se nemuseli trápit, jak si obličejovou napařovací lázeň provedete, využijte skvělý inhalátor Orava FI-120, který má nástavec jak pro celoobličejové, tak i pro nosní inhalování.

Inhalátor je vhodný při léčbě horních cest dýchacích a obličejových dutin a pomáhá čistit pokožku a zbavovat ji ucpaných pórů. Obličejová inhalace také hydratuje pleť, zmírňuje únavu a stres. Její užívání je velmi relaxační, vaše svaly se uvolní a zmírní se bolest dutin. Inhalátor Orava FI-120 se snadno ovládá, zvládne to každý člen vaší rodiny. Do obličejové sauny si navíc můžete přidat aromata, která vás povzbudí nebo naopak zklidní. Sílu výkonu si můžete vybrat nastavitelným kolečkem na dvě úrovně. Praktický obličejový inhalátor si můžete koupit na www.orava.cz za 469 Kč.orava-odstranovac-vrasek

Pryč s vráskami

Trápí vás vrásky, ale nechcete vyhazovat mnoho peněz, které by stála častá ošetření v kosmetickém salonu? Pak vás osloví malý pomocník – odstraňovač vrásek Orava MP-690, který zredukuje vaše vrásky na obličeji. Jedná se o malý vibrační přístroj, který jemnými vibracemi prokrvuje tkáň, která je díky nim vypnutá a omlazená. Odstraňovač vrásek má ergonomický tvar a malou hmotnost. Jeho používání je velmi snadné. Využít jej můžete na oční vrásky, ale i na jiné části těla pro jemnou masáž vibracemi. Přístroj se spustí jemným tlakem na dané místo. Díky prokrvení dochází k lepšímu vstřebávání krémů a dalších kosmetických produktů, péče o pleť se tedy pozvedne o několik úrovní výše. Vibrační přístroj je vhodný i na jizvy po oparech na rtech, které rychleji hojí. Líbí se vám malý vibrační přístroj na vrásky? Toužíte také po mladším vzhledu a pleti bez vrásek? Pak vyzkoušejte odstraňovač vrásek Orava MP-690, který můžete mít ze stránek www.orava.cz za 239 Kč.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/orava-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/orava-titulka-150x150.pngPR-leadersZdravíKaždodenní péče o pokožku je základem krásné pleti, která září a je bez jediné chybičky. Odličování, čištění a používání krému vás však k dokonale hladké a krásné pleti nedovede. Zařaďte proto do své pečující rutiny i další procedury, které pleť čistí a odměnou vám bude krásný obličej a příjemná...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares