kava-caj-kavaVánoce jsou svátky klidu, pohody a rodinného štěstí. K tomu neodmyslitelně patří teplo domova, dobré jídlo a pití. Nechte se inspirovat slavnými značkami lahodných nápojů, díky kterou si atmosféru Vánoc vychutnáte naplno.

Čaj jako král nápojů

Čaj patří k tradičním nápojům pyšnící se bohatou historií a i když je dnes běžný a pro mnoho lidí obyčejný, opak je pravdou. Nejen, že má blahodárný vliv na zdraví a skvěle chutná, ale v mžiku vás dokáže dostat do té správné nálady. Není ovšem čaj jako čaj. Zapomeňte na levnou chuť „vánočních“ čajů ze supermarketu, osvěžte své smysly mnohem propracovanějšími kombinacemi. Nechte své chuťové buňky zalít sladkou vanilkou, která se snoubí s rafinovanou chutí skořice a jemně pikantního zázvoru. Nebo se nechte unášet vůní pomerančové kůry, která se lehce rozplyne v tónech mandlí, doplněná o kousky sladkého jablka, hřebíčku a muškátového oříšku.

Čaj není jenom luxusním společníkem, když si chcete s rodinou nebo sami užít chvíle pohody, ale také je vhodným dárkem. Pokud chcete vsadit na kvalitu, vybírejte čaje značky English Tea Shop nebo čaje značky Ahmad Tea. Překvapí vás nejen širokou škálou osobitých příchutí, ale také elegantní a vkusnou krabičkou. Koupí speciálních vánočních balení určitě potěšíte každého milovníka těchto výjimečných nápojů.

Lahodná společnice, která vás probudí k životu kava-caj-kava-italske-esspreso

Další z řady vynikajících nápojů, které vás oslní nejen výraznou a skvělou chutí, ale také kouzelnou vůní, je káva. Ať už upřednostňujete klasickou nebo bezkofeinovou, dbejte na kvalitu. Nejlepší chuti dosáhnete s e zrnkovou kávou, kterou si namelete těsně před podáváním. Neméně kvalitní jsou i mleté kávy, u těch si však hlídejte čerstvost. Stejně, jako u čaje, i kávu můžete koupit obohacenou o chuť vanilky, karamelu, oříšků či skořice. Co se týče kvality, nikdy nešlápnete vedle s kávou značky Lavazza nebo Illy.

Darujte každodenní šálek skvělé chuti

Pokud kávu sami milujete nebo přemýšlíte o vhodném dárku pro někoho blízkého, kdo si na kvalitní kávu potrpí, ideálním řešením je kávovar. Vybírat můžete z pákových, překapávacích nebo automatických. Záleží jaké funkce preferujete a co od kávovaru očekáváte. Pokud jste znalci a považujete se za kávové gurmány, nejvíce oceníte pákový, kde si sami kávu namelete podle toho, jakou delikatesu chcete připravit. Automatické kávovary potom patří mezi nejoblíbenější, protože vám kávu připraví téměř bez námahy. Překapávací kávovary fungují díky předem připravenému filtru, přes který kávu překapou. Hodí se pro milovníky jemné a slabé kávy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/káva-čaj-čaj.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/káva-čaj-čaj-150x150.pngPR-leadersTipyZprávyVánoce jsou svátky klidu, pohody a rodinného štěstí. K tomu neodmyslitelně patří teplo domova, dobré jídlo a pití. Nechte se inspirovat slavnými značkami lahodných nápojů, díky kterou si atmosféru Vánoc vychutnáte naplno. Čaj jako král nápojů Čaj patří k tradičním nápojům pyšnící se bohatou historií a i když je dnes běžný...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku