Chcete investovat do zbrusu nové kuchyně, kde se vám bude opravdu dobře vařit? Pak byste měli investovat do takové kuchyně, která odpovídá posledním módním trendům. Nechcete přece svou kuchyň zařídit do nemoderního stylu, když už do ní investujete. Proto se asi ptáte, co je zrovna in. Jsou in úchytky na kuchyňskou linku? Nebo jsou stále moderní bílé kuchyně, které vypadají tak nevinně a čistě? 

Kuchyně se mění podobně jako trendy ve světě módy. Proto byste aktuálním trendům měli být stále otevření, pokud tedy nechcete investovat do nemoderní kuchyňské linky. Abyste však nemuseli pátrat na internetu, prozradíme vám aktuální kuchyňské trendy, podle kterých svou novou kuchyni vybírat. 

Už žádná bílá

V minulých letech jsme mohli pozorovat jeden trend, a sice bílé kuchyně. Jenže bílým kuchyním letos po dlouhých letech odzvonilo. I když se jedná stále o čisté, nevinné kuchyně, vede kupodivu jejich kontrastní sestra, a sice černá. Pokud tedy zvažujete investovat do nové kuchyňské linky, preferujte černou. Pokud je však na vás příliš tmavá, nebojte se do kuchyně zakomponovat světlejší přírodní prvky. 

Přírodní prvky jsou nyní v kuchyních moderní. Nebojte se investovat například do kuchyňské desky z masivu nebo do ostrůvku, který bude právě z přírodních materiálů, i když vše ostatní bude v černém matu. 

Ostrůvek uprostřed kuchyně

Jak již bylo krapet nastíněno, letošním trendům ve světě kuchyní kraluje ostrůvek, který se nachází uprostřed kuchyně. Centrální kuchyňský ostrůvek nemusí být příliš velký, může být naopak menší. Je však důležité ho do kuchyně zakomponovat. Vznikne tak větší pracovní plocha, kterou ocení především milovníci vaření a pečení. Stejně tak je dobré nezapomínat na kvalitní nábytkové kování Blum.

Na ostrůvku se velice často nachází i varná plocha. Je to velmi praktické. Jen je třeba umístit digestoř taktéž nad ostrůvek, nemějte ji tedy zakomponovanou do kuchyňské linky a vybírejte spíše z individuálních modelů. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/moderni-kuchyne-1024x640.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/moderni-kuchyne-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníChcete investovat do zbrusu nové kuchyně, kde se vám bude opravdu dobře vařit? Pak byste měli investovat do takové kuchyně, která odpovídá posledním módním trendům. Nechcete přece svou kuchyň zařídit do nemoderního stylu, když už do ní investujete. Proto se asi ptáte, co je zrovna in. Jsou in úchytky...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku