Umíte vy i vaše děti plavat? Ano? A myslíte si, že se tedy nikdy nemůžete dostat do situace, kdy dostat se bezpečnkingii - náramekě na břeh bude možná nad vaše síly? Nebo plavat vy nebo vaše děti neumíte a snažíte se vodě vyhýbat a dětem vtloukat do hlavy, aby se od ní držely za všech okolností co nejdále? Možná právě pro vás by bylo ideální řešení, pořídit si náramek Kingii.

Ale všichni asi dobře víme, že už mnoho dobrých plavců zemřelo, mnohdy i v mělké vodě. Záchranný náramek Kingii vyvinul Tom Agapiades, kterému zemřel kamarád právě utonutím. To jej inspirovalo a právě proto založil společnost,která náramky vyrábí. A na jakém principu tento vynález funguje? V náramku je jednoduše v malé kapse integrovaný balónek, který se nafoukne pomocí CO2. Ten je v bombičce, kterou lze po použití vyměnit a náramek bude opět funkční. Pokud se tedy člověk dostane do potíží, ať už pod vodou nebo na její hladině, jednoduše aktivuje náramek, tím dojde k nafouknutí balónku, který se tak stává jakýmsi záchranným plovákem a vyčerpaný plavec tak bude bezpečně držen nad hladinou.

Náramek je skvělou alternativou záchranné vesty, ale je mnohem komfortnější a můžete je s sebou nosit stále nebo minimálně vždy, když budete vědět, že budete delší dobu ve vodě nebo poblíž vody. Děti by ho preventivně mohly nosit po celou dobu trvání tábora a snížit tak riziko utonutí či vážného poškození zdraví. A kolik náramek Kingii stojí? Zaplatíte za něj 90 eur a poštovné je v ceně. Kampaň společnosti, která náramky vyrábí říká, že stejně tak, jako se poutáte v autě a učíte své děti, aby nosily helmu na kolo či lyže, měly by nosit i tento náramek. Pokud chcete jeden pro sebe či své blízké, navzdory tomu, jak dobří jste či nejste plavci, můžete ho objednat na http://www.kingii.com/cz/ a napsat nám své zkušenosti s ním.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kingii-titulka-1024x512.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kingii-titulka-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíZprávyUmíte vy i vaše děti plavat? Ano? A myslíte si, že se tedy nikdy nemůžete dostat do situace, kdy dostat se bezpečně na břeh bude možná nad vaše síly? Nebo plavat vy nebo vaše děti neumíte a snažíte se vodě vyhýbat a dětem vtloukat do hlavy, aby se od...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku