Obchodů se sportovním oblečením je poslední dobou stále více, zaměřují se na široký sortiment spíše levnějšího a tedy i dostupného zboží. montura - funkční prádloNabízejí zejména sportovní a outdoor oblečení, obuv a doplňky. Z velké části jsou ale tyto řetězce zahlceny vybavením pro sport, jako jsou kola, lyže a různé sportovní náčiní, sportovní oblečení je zde nabízeno různých značek a často spíše módní a designové než funkční. Také velmi často převažuje obleční dámské a výběr pánského bývá omezen na nutné minimum.

montura - bundaZdravý životní styl zaměřující se na zdravou stravu a zároveň dostatek pohybu zvyšuje potřebu lidí oblékat kvalitní sportovní oblečení, když některý ze sportů provozují. Celoročně je pro sportovce naprosto nepostradatelná vhodná obuv a s ohledem na roční dobu je to to potom i funkční prádlo a kvalitní bundy. Ostatní druhy oblečení, jako jsou nejrůznější trika, mikiny, pulovry a kalhoty jsou také důležitou součástí šatníku každého sportovního nadšence a i zde je zapotřebí, aby věci byly kvalitní a dobře plnily svou funkci.

Pánské sportovní oblečení málokdy nabízí dostatečný výběr a barevná škála bývá rovněž omezena na několik málo barev, ze kterých se těžko vybírá. Pro náročnější klienty, kteří hledají vysokou kvalitu, díky které oděvy obstojí i v náročných podmínkách, je velmi těžké takové zboží v obchodech najít. I proto přišla před více jak rokem do Čech firma Montura, která vyrábí celou řadu sportovního dámského a pánského oblečení a doplňků. Pánskému oblečení věnuje firma stejnou pozornost jako tomu dámskému. Pánské sportovní bundy překvapí nejen vysokou kvalitou, ale také designem a neotřelými barevnými kombinacemi. Ani pánské funkční prádlo se neomezuje na nudně tmavé odstíny a nabídne pěkné barvy a barevné kombinace. Pokud hledáte pěkná a kvalitní pánská sportovní trika, košile či kalhoty, i pak jste na správné adrese, pokud navštívíte e-shop nebo kamennou prodejnu Montura v Praze na Starém Městě.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/montura-oblečení-titulka-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/montura-oblečení-titulka-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylZprávyObchodů se sportovním oblečením je poslední dobou stále více, zaměřují se na široký sortiment spíše levnějšího a tedy i dostupného zboží. Nabízejí zejména sportovní a outdoor oblečení, obuv a doplňky. Z velké části jsou ale tyto řetězce zahlceny vybavením pro sport, jako jsou kola, lyže a různé sportovní náčiní,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku