Toužíte po omlazení pleti, ale zatím vás trápí pouze drobné vrásky, takže váháte nad náročnými zákroky typu facelifting, které jsou navíc nákladnější i finančně? Nebo ještě neřešíte první známky stárnutí, zato to není tak dávno, co jste bojovali s akné a v jeho důsledku vám na pleti zůstaly neestetické jizvičky? Pro vás existuje pomoc. Jaká? Jmenuje se chemický peeling.

Co chemický peeling je?

chemický peeling - altos - čekárnaPracuje na principu tzv. exfoliace, to znamená odlučování odumřelých buněk. Takto se zároveň kůže podnítí k vlastní přirozené regeneraci. Jedná se o postup neinvazivní, používají se při něm především alfa hydroxykyseliny. Také jsou známé jako AHA kyseliny nebo ovocné.

Zpravidla nejčastěji se jedná o kyselinu glykolovou, ta se v přírodě vyskytuje v cukernatých rostlinách, ale také v ovoci, například v melounu, podobně jako její kolegyně a odtud i jejich označení. Není ovšem sama, uplatnění našla celá řada složek, třeba beta hydroxykyseliny nebo kyselina trichloroctová. Podstatou zákroku je, že lékař vám na míru vytvoří směs těchto látek v potřebné koncentraci podle stupně účinnosti, neboť peeling může být povrchový nebo naopak hluboký. Horní hranici představuje 70 %.Tu aplikuje na pokožku a nechá několik minut působit, dle toho, jaký má být konečný efekt, následně ji zneutralizuje. Výsledkem je pleť projasněná, hladká, omlazená, barevně sjednocená a bez nedokonalostí.

Jaké přednosti chemický peeling má?

Nejedná se o invazivní metodu, proto nebolí a nehrozí vám žádná rizika nebo nepříjemné vedlejší účinky. Současně vás nikterak neomezí ve vašem běžném životě. Zákrok se provádí ambulantně a vy můžete ihned odejít z ordinace a věnovat se každodennímu životu bez omezení. Postup aplikace je poměrně snadný.

Můžeme jej použít na jakýkoli typ pleti, lze takto ošetřit i partie krku, dekoltu nebo rukou. Celá procedura trvá přibližně čtvrt hodiny, maximálně půl, není tedy ani časově náročná, byť je vhodné absolvovat několik sezení, abychom maximalizovali výsledek. Je možné samozřejmě v rámci komplexně pojaté léčby chemický peeling využít pouze jako jeden z postupů a kombinovat jej například s ošetřením laserem.

Proč využít pro ošetření chemickým peelingem kliniku Altos Praha?

Poskytujeme široké spektrum péče v oblasti estetické dermatologie. Naším mottem se stala snaha učinit krásného kohokoli bez rozdílu věku nebo pohlaví. A samozřejmě si zakládáme i na špičkové péči o naše pacienty. K tomu využíváme nejmodernější technologie i kvalifikovaný tým lékařů, kde působí přední odborníci na estetickou a korektivní dermatologii, dermatovenerologii i plastický chirurg. A všichni se dál samozřejmě aktivně vzdělávají. Dokážeme proto posoudit vaše obtíže komplexně a najít ideální řešení přesně podle představ klienta.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/chemický-peeling-altos-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/chemický-peeling-altos-titulka-150x150.jpgPR-leadersZdravíŽenyZprávyToužíte po omlazení pleti, ale zatím vás trápí pouze drobné vrásky, takže váháte nad náročnými zákroky typu facelifting, které jsou navíc nákladnější i finančně? Nebo ještě neřešíte první známky stárnutí, zato to není tak dávno, co jste bojovali s akné a v jeho důsledku vám na pleti zůstaly neestetické...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares