Jaro je v plném proudu a i když se celý svět v posledních týdnech pozastavil, práce na zahradě rozhodně nepočká. Pokud máte to štěstí a trávíte dny na čerstvém vzduchu své zahrady, máte vyhráno. Pak už jen stačí vyzbrojit se správný vybavením a můžete jít na věc. Bez kvalitního nářadí však pořádnou práci moc neuděláte. Vždyť pokud se nemůžete na nářadí spolehnout, nedokážete ze sebe vydat to nejlepší. Jak byste se mohli pustit do řezání větví, když máte pod nohama žebřík, u kterého každou chvíli hrozí, že vám praskne příčka pod nohama? Je mnoho spolehlivých firem, které za svou kvalitu ručí – Fiskars známá především díky svým sekyrám, Black and Decker, Husquarna nebo Hecht. Na trhu však najdete i mnohé další značky, které se na výrobu zahradního či kutilského nářadí a náčiní specializují.

Zahradní nářadí

Kvalitní zahradnické náčiní je nutností každé zahrádky, chaty nebo chalupy. Je jedno, jestli se jedná o malou zahrádku nebo venkovský velkostatek. Rýč, lopatu nebo hrábě zná každý a rozhodně se bez nich neobejdete. Ale jistě využijete i akumulátorové nůžky na zastřihování živého plotu či dalších keřů. A až ořežete větší stromky, díky drtiči větví od společnosti Black Decker budete moci ořezané větve dát i na kompost. Pomocí řetězové pily pak snadno rozřežete i větší větve abyste měli na příští zimu dost dřeva na zátop.

Do domácí dílny

Když budete mít zahradu obstaranou a zbude vám nějaký ten volný čas navíc, můžete ho využít ve své dílně. Zlaté české ručičky ještě nevymřely a teď máte čas se konečně pustit do všech těch věcí, které jste kdysi toužili udělat. Můžete se pustit do malování – s malířským válečkem nebo rovnou s malířskou stříkací pistolí. Menší hoblování, opravy a podobně vám jistě půjdou pěkně od ruky když budete mít pracovní stůl s vhodnými svěráky.  Magnetická miska zajistí, aby se vám malé šroubky nerozutíkaly po celé dílně. A když budete mít na nářadí málo místa na policích, můžete využít i magnetickou lištu na stěnu. Budete tak mít všechno hned po ruce a na očích, takže nebudete muset nic dlouho hledat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tools-864983_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tools-864983_1920-150x150.jpgPR-leadersBydleníJaro je v plném proudu a i když se celý svět v posledních týdnech pozastavil, práce na zahradě rozhodně nepočká. Pokud máte to štěstí a trávíte dny na čerstvém vzduchu své zahrady, máte vyhráno. Pak už jen stačí vyzbrojit se správný vybavením a můžete jít na věc. Bez kvalitního...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku