Každý se snaží chránit, každý chce získat nejvíce a nejlepší podmínky. Jenomže to stejné platí pro banky nebo bankovní instituce. Stejně tak i ony se snaží chránit, a proto jsou zde registry. Protože pokud jste jednou neplatičem, pak jím zřejmě zůstanete navždy, to však neplatí v našem případě. Neposuzujeme klienty tak přísně, takže vám můžeme poskytnout úvěr i přesto, že máte záznam. Přimhouříme nad ním oči a budeme se snažit poskytnout i za těchto podmínek co nejvýhodnější sazby úroků, dlouhou dobu splácení a co nejvíce procent za vaši nemovitost. Dáváme lidem bez šance na jakoukoliv půjčku v bance novou příležitost, jak začít znovu. U nás úvěr můžete získat i za podmínek, že máte záznam! 

Hypotéka bez registru je jednou z těchto typů úvěrů. V tomto případě se jedná o podnikatelský úvěr. Nebankovní hypotéky bez registru jsou součástí našich produktů již dlouhou dobu. V dnešní době se poskytují jako podnikatelské úvěry a sjednávat si je mohou podnikatelé a firmy. Podobně jsou na tom také hypotéky bez doložení příjmu. Nemovitost dáte takzvaně do zástavy a za ni získáte procenta. Zajistíme až 70 % z odhadu nemovitosti. Následně získáte peníze, které se vkládají do podnikání.

Na všem se dá najít něco dobrého

I přesto, že máte záznam a hledáte příležitost, kde získat úvěr, aby se nikdo na záznamy nedíval, což v dnešní době není možné, protože na záznamy nahlíží jak banky, a v případě, že zjistí, že máte záznam, vám vůbec nepůjčí, tak se na ně dívají i soukromé společnosti, takže si moc dobře předem zjistí, jestli máte záznam nebo nemáte. Není proto důležité tajit tyto údaje. Naše společnost se s vámi bude bavit otevřeně a upřímně a z vaší strany čekáme ten samý přístup. 

Získat můžete další výhodné podmínky jako je dlouhá doba splácení – až 30 let, nízká úroková sazba – podobná té z běžné banky a vysoké procento za ohodnocení nemovitosti – až 70 % z odhadu. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/insurance-1987848_960_720.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/insurance-1987848_960_720-150x150.pngsvet zenyFinanceKaždý se snaží chránit, každý chce získat nejvíce a nejlepší podmínky. Jenomže to stejné platí pro banky nebo bankovní instituce. Stejně tak i ony se snaží chránit, a proto jsou zde registry. Protože pokud jste jednou neplatičem, pak jím zřejmě zůstanete navždy, to však neplatí v našem případě. Neposuzujeme klienty...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku