Výukové metody ve výuce jazyků se neustále zlepšují a snaží se přizpůsobit podmínkám dnešní současnosti. Je přitom třeba zdůraznit, že online jazykové kurzy nejsou důsledkem pandemické situace posledních měsíců. 

Ano, koronavirová krize rozhodně urychlila šíření online výuky, trend přechodu z prezenční výuky do její online podoby je tady však s námi už několik posledních let. V dnešním článku se pokusíme vysvětlit, proč je online výuka v posledních letech stále více populární. Tak pojďme rovnou na to!

Čas, čas a zase čas

Hodně neromantické, ano. Nicméně, představte si, že chcete navštěvovat jazykový kurz. Co Vás nejčastěji odradí? Nemáte čas. Nemáte čas pravidelně po práci dojíždět do jazykového kurzu, protože musíte vyzvednout děti po škole, musíte dohánět resty doma nebo jste zkrátka po pracovním dnu jen unavení. 

A teď si představte, že po práci můžete jet rovnou domů, udělat si kávu a naplánovat si svůj online jazykový kurz angličtiny  přesně na čas, který vám vyhovuje. Celá lekce navíc probíhá z pohodlí vašeho gauče. Už nárůst tohoto trendu chápete? V dnešní hektické společnosti a s dnešními technologickými možnostmi je pro nás zkrátka pohodlnější vzdělávat se z pohodlí domova. 

Pravdou také je, že Skype a online kurzy mohou také ušetřit peníze. Jako další velkou výhodu totiž studenti často zmiňují, že nemusí vynakládat dodatečné náklady na kurz za dojíždění. Win, win! 

Individuální Skype výuka, skupinové kurzy i firemní vzdělávání

Je to právě současná situace, která přivedla Jazykovou školu PELICAN v centru Brna ke skutečně propracované síti online jazykových kurzů. Stejně jako ostatní vzdělávací instituce, i my jsme se museli ze dne na den potýkat s převáděním všech forem našich jazykových kurzů do jejich online podoby, ať už šlo o roční intenzivní pomaturitní studium jazyků, až po individuální kurzy. 

Snad díky předchozím zkušenostem s online výukou, snad díky zapojení do evropských vzdělávacích projektů, kde se na vývoj inovativních nástrojů pro online a distanční výuku specializujeme, můžeme říct, že se nám tak povedlo bez újmy na kvalitě našich kurzů. 

A po zjištění všech výhod této formy kurzu se nám část studentů rozhodla u online výuky zůstat i po znovuotevření škol. 

Sháníš dárek na poslední chvíli? Daruj poukázku na online jazykový kurz!

Ať už to bude pro někoho blízkého nebo třeba pro Tebe. Jen se přiznejme, kdo si ještě nikdy nekoupil sám sobě nějaký dárek? Jazyková škola Brno PELICAN nabízí prodej poukázek na všechny formy svých jazykových kurzů. 

Sháníš dárky na poslední chvíli? Obdaruj své blízké něčím, co jim už nikdy nikdo nevezme. Vybav je jazykovými dovednostmi!

Více informací o online výuce i dárkových poukazech na kurzy najdete na stránkách Jazykové školy PELICAN. Informace vám rádi předáme taky emailem, telefonicky či osobně v naší žluté kanceláři v centru Brna. 

Těšíme se na viděnou!

Tým PELICAN

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikan.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pelikan-150x150.pnginfo@press-media.czVzděláníVýukové metody ve výuce jazyků se neustále zlepšují a snaží se přizpůsobit podmínkám dnešní současnosti. Je přitom třeba zdůraznit, že online jazykové kurzy nejsou důsledkem pandemické situace posledních měsíců.  Ano, koronavirová krize rozhodně urychlila šíření online výuky, trend přechodu z prezenční výuky do její online podoby je tady však s námi už...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku