První ročník WINE FOOD- ITALIAN PICNIC FESTIVAL si nesmíte nechat ujít ! Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale i firmy. Program bude opravdu pestrý a vystoupí zde mnoho známých osobností.

Wine-Food Italian Festival se bude konat v Břevnovském klášteře v Praze 6, od 23.9 do 24.9.2016 a má skutečně co nabídnout. Účastnit se mohou rodiny s dětmi, milovníci dobrého vína, restaurace či firmy, které produkují či prodávají italské výrobky nebo o ně mají zájem.

Již nyní se můžete těšit na kuchařské a degustační soutěže. Budou zde vystavena krásná italská auta firmy Dream-Cars. A návštěvníci si budou moct vyzkoušet své kuchařské umění spolu s vyhlášenými kuchaři. Zapojit se mohou i děti. Bude možné degustovat a ochutnávat nové produkty a také si zakoupit vína, která jen tak v obchodu neseženete. Zpívat zde budou známí zpěváci a herci. Role moderátora celé akce se ujme moderátor a herec Jan Vobora.

Wine food 2Ostatně zajímavé bude i místo, kde se bude akce Wine-Food Picnic Festival odehrávat a tím je právě Břevnovský klášter ( plným názvem Benediktinské arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty v Praze – Břevnově). Ten byl založený již roku 993 knížetem Boleslavem II a pražským biskupem Vojtěchem. U příležitosti 1000. výročí povýšil papež Jan Pavel II břevnovské opatství na arciopatství. Od roku 1958 je břevnovský klášter jako celek chráněn jako kulturní památka. A věřte tomu, že už jen samotná prohlídka stojí opravdu za to! Na své si přijdou i znalci piva – klášter má nejstarší tradici vaření piva v celé České republice.

Akci pořádá majitelka firmy A.C.T.i.V., italsko-česká someliérka Veronika Truhlářová, která se snaží na český trh přinést ještě stále neobjevené novinky z italské gastronomie a obohatit tak váš stůl o nové produkty té nejvyšší kvality. Jak říká sama Veronika Truhlářová – naučíme vás degustovat víno a také, jak víno můžete skloubit s jakýmkoliv druhem pochutin, které si připravíte doma.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Wine-food-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Wine-food-1-150x150.jpgPR-leadersKulturaTipyZprávyPrvní ročník WINE FOOD- ITALIAN PICNIC FESTIVAL si nesmíte nechat ujít ! Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale i firmy. Program bude opravdu pestrý a vystoupí zde mnoho známých osobností. Wine-Food Italian Festival se bude konat v Břevnovském klášteře v Praze 6, od 23.9 do 24.9.2016 a má skutečně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku