dum-na-klic-27eV současné době se většina lidí v jakémkoliv věku zabývá myšlenkou na to, jak se zajistit na stáří. A to zejména pro to, že výplata důchodů bude tou dobou minimální, pokud vůbec nějaká. Řešení v podobě důchodového pojištění nabízí každá pojišťovna či banka. Ne každému ale musí tato forma spoření vyhovovat. Často je to zejména proto, že nedůvěra ve finanční instituce s každou další krizí významně narůstá.

PUDORYS-dum-na-klic-27
Půdorys domu 27

Nabízí se řešení v podobě investice do nemovitosti, například v podobě menšího domku. V destinacích o něco vzdálenějších od větších měst se ceny pozemků pohybují v rozumné cenové hladině. Pak už zbývá jen nechat na něm postavit dům. V ideálním případě nízkoenergetický, nikterak velký. Zní to příliš jednoduše? Přesně tak jednoduché to ale je. Za dům na klíč o užitné ploše 71m² a dispozici 3+1 totiž může zaplatit pouhých 6.522,-Kč měsíčně (nebo 1.990.000,- Kč vč. DPH). V případě, že se rozhodnete pro dřevostavbu, pokud dáváte přednost zděné klasice, pak v nízkoenergetickém provedení byste zaplatili 8.029,- Kč měsíčně (nebo 2.450.000,-Kč vč. DPH). To jsou částky, které se vyrovnají či minimálně velmi blíží výši částky, kterou byste si měli měsíčně posílat na důchodové spoření. Pokud tyto peníze investujete do nemovitosti, získáte v řádech měsíců nemovitost, kterou můžete využívat jako víkendové bydlení nebo ji pronajmout.

Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí vysoký standard provedení všech svýchDDNK logo finalni domů. Má více než třicetileté zkušeností s plánováním a výstavbou zděných domů a dřevostaveb. Vlastní know-how desetiletími ověřené technologie a jejím hlavním cílem je smysl pro dokonalost a detail, které povedou k maximální spokojenosti každého klienta. Tato společnost používá při stavbě domů renomované značky, které jsou rovněž garancí kvality a spolehlivosti. Patří mezi ně například Tondach – střešní systémy, okna Vekra s izolačním trojsklem , zděné nízkoenergetické domy jsou postavené z pravých, pálených cihel Porotherm, vybavení koupelen dodává německá firma s letitou tradicí Richter&Frenzel.

Dům číslo 27 nabídne svým obyvatelům dvě ložnice, prosvětlený obývací pokoj, díky velkým francouzským oknům, které propojují tento obytný prostor s terasou. Luxusní koupelna je vybavená úsporným podlahovým vytápěním, další samostatná toaleta. Plovoucí podlahy jsou samozřejmostí ve všech obytných místnostech. Interiér je celkově řešen s ohledem na dostatek soukromí všech příslušníků domácnosti. A navíc je tento jednopodlažní dům ideální z hlediska omezené hybnosti, která v pozdějším věku bude trápit každého z nás.

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dum-na-klic-27d-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dum-na-klic-27d-150x150.jpgPR-leadersBydleníEkonomikaRealityV současné době se většina lidí v jakémkoliv věku zabývá myšlenkou na to, jak se zajistit na stáří. A to zejména pro to, že výplata důchodů bude tou dobou minimální, pokud vůbec nějaká. Řešení v podobě důchodového pojištění nabízí každá pojišťovna či banka. Ne každému ale musí tato forma...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku