Nejste spokojeni s prostory, ve kterých podnikáte? Nevyhovují vám interiéry, chybí bezbariérový přístup nebo máte pocit, že dostatečně nereprezentují vaši značku? Nebo byste rádi podnikali, ale nemáte odvahu začít? Chcete rozjet vlastní firmu, otevřít si obchod, začít školit apod.? Proměňte své představy v plány a realizujte je třeba hned. Pomoci vám může i krásný dvoupatrový dům vhodný pro různé druhy podnikání, který je k dispozici na Praze 8.

Prostory pro podnikatelský záměr, které prostě musíte mít

Možná, že jsme vás teď zaskočili. Podnikat? Jako opravdu? Teď hned? A proč ne! Pokud budete jen snít, nikdy k cíli nedojdete. Chápeme, že s podnikáním je spoustu problémů a začít ze dne na den není jen tak. Ale co když teď můžete vyřešit to nejdůležitější, na čem se dá celý byznys vystavět? Co když můžete mít luxusní prostory, ve kterých se budete cítit skvěle vy i vaši zaměstnanci, a dokonce i zákazníci. Co když můžete mít obchod, kancelář nebo školící místnost, ve které se klienti budou cítit báječně a budou se k vám rádi vracet?

Na Praze 8 v ulici Štěpničné je nyní k dispozici pronájem samostatného víceúčelového domu o dvou podlažích. Disponuje prostory o velikosti 573 m2, recepcí, terasou, skladovací místností a prostory se zázemím pro personál i zákazníky. Nechybí ani bezbariérový hlavní vstup. Dostupnost zjednodušuje blízkost metra C. Dostanete se sem ze stanice Ládví. A pokud dáváte přednost pohodlí a raději se dopravujete autem, můžete počítat se třemi parkovacími místy.

Zatímco první patro by bylo ideální např. jako obchod, showroom, místnost pro školení apod., ve druhém podlaží je nachystáno pět místností využitelných ideálně jako kanceláře. Pokud potřebujete svým klientům zajistit občerstvení, usnadní vám to bar v prvním patře. Odpočívat pak mohou např. na venkovní terase, nebo jim můžete nachystat odpočinkové kouty přímo v prvním podlaží.  

Využijte tohoto víceúčelového domu a začněte si plnit sny! Jednejte rychle, ať vás konkurence nepředběhne!

Josef Vencovský – realitní makléř

https://bit.ly/2MBl3d3

https://bit.ly/2ZgRYdI

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/prostory-venc-31-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/prostory-venc-31-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaNejste spokojeni s prostory, ve kterých podnikáte? Nevyhovují vám interiéry, chybí bezbariérový přístup nebo máte pocit, že dostatečně nereprezentují vaši značku? Nebo byste rádi podnikali, ale nemáte odvahu začít? Chcete rozjet vlastní firmu, otevřít si obchod, začít školit apod.? Proměňte své představy v plány a realizujte je třeba hned. Pomoci vám...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares