Ještě před několika lety, byl nízkoenergetický nebo dokonce pasivní standard bydlení luxusem, který si mohl dovolit jen málokdo. Dnešní doba ale přeje kvalitním materiálům a dbá na ekologii a úsporná řešení. Každý dnes zvažuje, zda si nechá postavit běžný dům, jaký stavěli jeho rodiče či prarodiče nebo se raději rozhodne pro z dlouhodobého hlediska ekonomicky výhodnější nízkoenergetickou či pasivní stavbu. Doba je uspěchaná a nepřeje již víkendovým svépomocným akcím, kdy spolu s rodinou a kamarády staví cihlu k cihle, aby se po pěti letech konečně dočkali jedné obytné místnosti. Dnes se každý třikrát zamyslí, zda čas vynaložený neumělému stavění nemůže strávit efektivněji, třeba s rodinou nebo vyděláváním peněz a nechá si postavit raději dům na klíč od profesionálů.

A vyplatí se to? Každá společnost kouká, aby vydělala co nejvíce peněz a nehledí na kvalitu provedení ani garanci.

Každá ne! Například Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. si klade za cíl spokojenost klientů a nejvyšší kvalita je pro ně základem úspěchu. Na každou stavbu dohlíží zkušený stavbyvedoucí a domy (více než třicet typů) jsou promyšleny do nejmenších detailů.

Sliby chyby, kvalitou se ohání každý, ale jaká je potom realita? Když ale chcete, aby se něčím prokázali, najednou jim dojdou slova…

Tato společnost rozhodně nemá co skrývat. Na své stavby poskytuje nejen až třicetiletou záruku, ale zároveň je držitelem celé řady certifikací, které deklarují nejvyšší kvalitu materiálů i technologií. Jejich transparentní politika vás přesvědčí o tom, že i poctivé firmy existují.

Pak je jistě vše kompenzováno vyšší cenou, to je také běžná strategie.

Nikoliv, ani zde nečekejte žádnou past. Dáme vám jeden příklad za všechny. Dům 21, užitná plocha 103 metrů, dispozice 4+1, která nabízí 3 ložnice, prostorný a francouzskými okny prosvícený obývací pokoj, luxusní koupelnu, samostatnou toaletu a šatnu. To vše za cenu 3.390.000,- Kč (vč. DPH) za nízkoenergetickou zděnou variantu nebo za 2.790.000,- Kč (vč. DPH) za nízkoenergetickou kanadskou dřevostavbu.

Za takové ceny se jistě jedná o hrubou stavbu nebo je dům levnější díky levnějším materiálům použitých na jeho stavbu.

A opět mylná představa. I materiály jsou pečlivě vybírané, aby splňovaly nejvyšší nároky na kvalitu. Francouzská okna z izolačním trojsklem VEKRA, pravá nízkoenergetická pálená cihla POROTHERM, střešní systém a krytina TONDACH, izolační technologie BASF, topná tělesa KORADO, koupelny RICHTER&FRENZEL. Každý dům na klíč je skutečně domem, do kterého se rovnou nastěhujete. Je vybaven plovoucími podlahami, koupelnovým topením, dveřmi a dveřními zárubněmi a mnoho dalšího, výčet naleznete ZDE. A pokud jste stále na pochybách, neváhejte kontaktovat některé z pěti prodejních míst společnosti.   DDNK logo finalni

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-21-a-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/dům-21-a-150x150.jpgPR-leadersBydleníRealityZprávyJeště před několika lety, byl nízkoenergetický nebo dokonce pasivní standard bydlení luxusem, který si mohl dovolit jen málokdo. Dnešní doba ale přeje kvalitním materiálům a dbá na ekologii a úsporná řešení. Každý dnes zvažuje, zda si nechá postavit běžný dům, jaký stavěli jeho rodiče či prarodiče nebo se raději...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku