Nechceme nikoho zbytečně přechválit, ale musíme to říct: 1. května 2019 se zrodila se hvězda!

Nyní lze objednávat všechny fotoprodukty od HappyFoto z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. To žádná jiná fotoslužba u nás nenabízí.

Program pro objednávání fotek, fotoknih, kalendářů a fotodárků od HappyFoto navíc teď vypadá a ovládá se ve všech zařízeních naprosto totožně. Všechny produkty, které si v nové appce připravíte, můžete mezi svými zařízeními dále sdílet. „Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje šéfka HappyFota Michaela Bílá Čížková.

A další překvapení…

  • S novou appkou zařadilo HappyFoto do svého portfolia i několik lákavých novinek. Například heboučkou , oboustranně potištěné povlečení, praktickou rohožku nebo kryty na chytré telefony nejprodávanějších značek iPhone, Samsung a Huawei.
https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/csm_2019_04_Kat_Smartp_Huellen_1920x1200_25e61dce47-1024x640.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/csm_2019_04_Kat_Smartp_Huellen_1920x1200_25e61dce47-150x150.jpgPR-leadersZprávyNechceme nikoho zbytečně přechválit, ale musíme to říct: 1. května 2019 se zrodila se hvězda! Nyní lze objednávat všechny fotoprodukty od HappyFoto z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. To žádná jiná fotoslužba...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares