Tetování je věc, kterou si člověk pořizuje na zbytek života. Přesto se však může stát, že ji dostatečně nepromyslí nebo nějakým způsobem již přestane být aktuální. Naštěstí existují způsoby, jak již nechtěné tetování odstranit.

Speciální laser

Na odstranění tetování dlouho neexistoval žádný univerzální přístroj.  Když některé dokázaly odstranit těžko odstranitelné barvy, nešlo zaručit stoprocentní výsledek ani to, že při zákroku nevznikaly jizvy. Až v poslední době se objevil neodymový Synchro QS4 laser, který toto dokáže. Jedním takovým laserem disponuje i laserová dermatologická klinika Altos. Tento laser odstraní tetování i stařecké pigmentové skvrny dokonce i z hlubších vrstev kůže. Pracuje na principu impulsů o různé vlnové délce. Přičemž každá barva použitá při tvorbě tetování si žádá jinou vlnovou délku laseru. Černá a další tmavé barvy se odstraňují při vlnové délce 1064 nm. Zelenou barvu odstraní paprsek o vlnové délce 650 nm. Na světle modrou barvu funguje vlnová délka 585 nm a na červeno 532nm. Roztroušený pigment z tetování je pak eliminován lymfatickým systémem.

Výhody laseru Synchro QS4

Jak již bylo zmíněno výše, jedná se o unikátní laser zaručující maximální účinnost ošetření. Zároveň je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Nezanechává v místě ošetření žádné následky, vaše pokožka tak bude mít přirozenou barvu, a to bez jizev.

Použití laseru

Laser se dá využít při odstraňování tetování, a to jak amatérských tak profesionálních. Zároveň vám ale tento zákrok pomůže odstranit benigní pigmentové skvrny, jako jsou například solární skvrny, melasa a další. Za několik málo sezení již budete mít pokožku krásnou a se zdravou barvou. Počet sezení, po kterých je tetování zcela odstraněno, závisí na velikosti tetování, jeho umístění, složení inkoustu a tom, v jak hluboké vrstvě kůže bylo tetování provedeno.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tetovani-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tetovani-150x150.jpgPR-leadersZdravíTetování je věc, kterou si člověk pořizuje na zbytek života. Přesto se však může stát, že ji dostatečně nepromyslí nebo nějakým způsobem již přestane být aktuální. Naštěstí existují způsoby, jak již nechtěné tetování odstranit. Speciální laser Na odstranění tetování dlouho neexistoval žádný univerzální přístroj.  Když některé dokázaly odstranit těžko odstranitelné barvy, nešlo zaručit stoprocentní...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku