„Jestli to bude trvat Devět a půl týdne neboli 66 dní, tak napíšu nový erotický román, řekla spisovatelka kamarádce uprostřed nouzového stavu, který byl vyhlášen v pátek 13. března 2020.“

Na pulty knihkupectví i do online prodeje zamířil druhý díl erotické novely SEX V PRAZE 2, jež se odehrává v současném Česku zasaženém COVID-19. Popisuje vážně i s vtipnou nadsázkou osudy tří kamarádek, kterým do civilního i milostného života vstoupil nouzový stav vyhlášený vládou.

Magický i humorný SEX V PRAZE 2 neboli O lásce a vášni v Srdci roz-korona-vířené Evropy vypráví o tom, jak se tato krize a nouzový stav promítají do životů hlavních aktérek. Popisuje, jak se Hana vyrovnává s tím, že přes noc přišla o životní zakázku. Noří se do pocitů Lucie, kterou svedla cesta dohromady s jejím panem „Božským“ jen chvíli před tím, než se zavřeli hranice a slibně se rozvíjející vztah s americkým scénáristou se stal rázem vztahem virtuálním. Ale dívá se na nouzový stav i očima Betty, kterou vrhl zpět do náruče její rodiny. Třicet tři kapitol, tři dějové linie, příběhy tří žen jsou protkány hovory o lásce i sexu. Humor v nich střídá zamyšlení nad důvody nouzového stavu v širším kontextu.

Autorka Jana Collins, vlastním jménem Zuzana Adamson je žena mnoha tváří. Do jejích postav se promítá i její situace, pozice ženy mezinárodně úspěšné v oblasti kongresové a incentivní turistky* – v oblasti podnikání, kterou aktuální situace fakticky vymazala z povrchu zemského. Kromě oborových časopisů se tak věnuje vydávání knih, jejich překladům z francouzského jazyka i vlastní tvorbě. První díl románu SEX V PRAZE vyšel již v roce 2012 a druhý díl je jeho volným pokračováním, čtenář nemusí znát první díl, aby si knihu mohl přečíst. „První knihu jsem napsala v pěti letech. Psaní je pro mě jakousi vnitřní nutností, prostředkem, kterým jsem se v tomto případě vyrovnávala s nouzovým stavem, ale taky velkou zábavou,“ říká Dr. Zuzana Adamson. „Vytvořila jsem si fiktivní spisovatelku, která je v románu také přítomná a snaží se zasahovat do jeho děje a ponouká postavy k nejrůznějším věcím. Sama se tím bavím a někdy nevím, co která postava provede, až mě to samotnou zajímá,“ doplňuje.

O AUTORCE

  • DIRECTOR OF MICE CENTRAL & EASTERN EUROPE,
  • VYDAVATELKA B2B MÉDIÍ pro oblast kongresové a incentivní turistiky s ambicí spojovat národy v konstruktivním duchu spolupráce a tvorby, zdravé prosperity (http://mice-cee.com/cz/),
  • PŘEKLADATELKA A VYDAVATELKA FRANCOUZSKÉ LITERATURY,
  • SPISOVATELKA.

*V září letošního roku EVENTEX, mezinárodní společnost působící v oblasti MICE, již podruhé ocenila v anketě, které se účastnilo 4200 odborníků z celého světa, Zuzaniny aktivity v této oblasti. „Mezi TOP 100 osobností** na světě jsem ve svém oboru byla zvolena podruhé od roku 2007. Mám z toho velkou radost,“ říká Dr. Zuzana Adamson a dodává: „Nutno říct, že tento zdravý a prosperující obor, který přináší miliardy do veřejných rozpočtů, byl v březnu 2020 následkem vládních nařízení téměř po celém světě de facto zlikvidován.“

**Cena je udělována těm, kteří výrazně posunují, inspirují a ovlivňují tento průmyslový obor.

O NAKLADATELSTVÍ

Nakladatelství Dr. Zuzana Adamson – 48. Gam vzniklo v roce 2012 a vydává knížky, které se týkají témat jako je Svoboda, Spiritualita, Sexualita, Smích a Systémy. První knihou, kterou vydalo, byl právě SEX V PRAZE. Od té doby vychází v režii vydavatelství především francouzští autoři jako básník Alphonse de Lamartine nebo spisovatel Jean Raspail. Jeho román Tábor Svatých byl nejnovějším titulem vydavatelství a do vyprodání prvního vydání zbývá jen pár posledních kusů. Dosud nejúspěšnější (počet prodaných výtisků) byla kniha SEX V PRAZE, a tak se Zuzana v nouzovém stavu pustila do druhého dílu, který velmi volně navazuje. Více o vydavatelství naleznete na www.48gam.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/A1A1836-copie.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/A1A1836-copie-150x150.jpgPR-leadersKnižní tipyKultura„Jestli to bude trvat Devět a půl týdne neboli 66 dní, tak napíšu nový erotický román, řekla spisovatelka kamarádce uprostřed nouzového stavu, který byl vyhlášen v pátek 13. března 2020.“ Na pulty knihkupectví i do online prodeje zamířil druhý díl erotické novely SEX V PRAZE 2, jež se odehrává v současném Česku...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku