Nedostává se vám financí a uvažujete o půjčce? Nechce se vám chodit na pobočku a přemýšlíte o sjednání online půjčky? Pak ale pozor – jen málo půjček lze jednat skutečně online, tedy bez toho, abyste někam chodili a něco posílali nebo dokládali. Takto jednoduše lze vyřídit jen málo úvěrů, většinou se jedná o krátkodobé půjčky na nižší částky. Vyřízení online je však nejrychlejší z nabízených možností půjček, a jeho obliba stále roste. Jedná se většinou o SMS půjčky, půjčka po skončení insolvence, půjčky před výplatou, finské půjčky a podobně.

Online bankovní půjčka

Čistě online půjčku v bance neseženete. Většinou musíte alespoň přijít podepsat smlouvu nebo doložit některé doklady. Kompletně vyřídit bankovní půjčku prostřednictvím internetu lze jen tehdy, když vám přijde nabídka do internetového bankovnictví, vy ji potvrdíte a peníze máte na účtu v podstatě obratem. Jinak půjčky na stránkách bank probíhají online jen částečně, vyplníte základní data do formuláře a dostanete termín ke schůzce v bance, nebo se vám ozve operátor banky, který s vámi projde detaily, a vy již jen na pobočce podepíšete smlouvu.

Nebankovní půjčky přes internet

Podobně si můžete sjednat i online nebankovní půjčku. Na stránkách poskytovatele vyplníte potřebné údaje, zadáte výši půjčky a dobu splácení nebo vyberete z již připravené nabídky půjček a počkáte na kontakt. Smlouvu můžete dostat poštou, podepíšete ji a případně doložíte další doklady. Počkáte na definitivní schválení a výplatu financí. Některé nebankovní půjčky se vyřizují prostřednictvím obchodních zástupců, kteří s vámi vše projdou a mohou vám půjčku vyplatit i v hotovosti.

Nejrychlejší online půjčky

Potřebujete – li jen nižší částku a na peníze hodně spěcháte, můžete využít krátkodobou půjčku, kterou lze opravdu celou vyřídit online. Tyto půjčky si lidé berou především v situacích, kdy jim peníze citelně chybí a vědí, že brzy nějaký finanční obnos získají, takže budou půjčku moci bez problémů splatit. Pouze online sjednaná půjčka bez větší kontroly dokladů je pro poskytovatele značně riziková, což je vyváženo vyššími úroky. Doba splatnosti zde bývá do jednoho měsíce, půjčené částky většinou nepřesahují 10 000 Kč. Vyplníte žádost, odešlete a počkáte na vyhodnocení. Někdy je vyžadováno zaslání 1 Kč pro ověření bankovního účtu. Po schválení žádosti okamžitě obdržíte sjednanou částku. Pokud byste nestíhali uhradit půjčku v termínu, můžete požádat o prodloužení splatnosti – samozřejmě za nemalý poplatek.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/peníze-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/peníze-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinanceNedostává se vám financí a uvažujete o půjčce? Nechce se vám chodit na pobočku a přemýšlíte o sjednání online půjčky? Pak ale pozor – jen málo půjček lze jednat skutečně online, tedy bez toho, abyste někam chodili a něco posílali nebo dokládali. Takto jednoduše lze vyřídit jen málo úvěrů,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares