Máte doma milovníka piva, pro kterého je tento nápoj tak trochu více než prostředek pro zažehnání akutní žízně? Nebo třeba sami hledáte způsob, jak udělat vaši příští party ještě dokonalejší?  Pak právě pro vás je určen tento článek plný pivní inspirace. Pivo totiž ani zdaleka nemusí být konečným produktem, možná budete sami překvapeni, co vše můžete pořídit a čím vším lze překvapit.

Pořádná párty volá po sudupivo-vycepni-zar

Pivo patří neodmyslitelně snad ke každé párty, proč se tahat s lahvemi, buďte styloví a pořiďte si rovnou soudek (nebo raději hned dva). K tomu, abyste z něj dostali pivo ven budete potřebovat pípu, ale pokud jej nechcete kupovat, není problém si jej půjčit. Třeba na den, nebo na celý víkend. Jednodušší párty pípy nejsou nikterak nákladné a mohly by být skvělým tipem na dárek pro zapřísáhlého pivaře. Ta větší a profesionální výčepní zařízení už jsou poněkud nákladnější, ale určitě by našla své využití třeba jako součást zahradní kuchyně.

pivo-kosmetikaJak na duchu, tak po těle

Nenechte se vyvést z míry, ráj pivařů se neomezí jen na pivo samotné. Existuje totiž i pivní kosmetika! Triumfujte pod stromečkem a kupte třeba dárkový balíček takové kosmetiky. Pro vtipálky třeba s motivem vtipálka Pivrnce. Nejde ovšem o žádný žert, pivo má skutečně blahodárné účinky na pleť a to nejen tu mužskou, je bohaté na celou řadu vitamínů, které jsou pro pokožku velmi prospěšné.

Co takhle vánoční pivní kolekce?

Pro děti čokoládová, pro muže pivní. Na stromeček ji sice asi rozvěsíte stěží, ale to nevadí. Můžete nakoupit originální kolekci českých a zahraničních piv a nechat ho, ať si sestaví žebříček nejoblíbenějších nebo mu sestavte adventní kalendář. Prvního pivní tácek, druhého otvírák, třetího pivo, čtvrtého nějaké pěkné pivní sklo, pátého jiné pivo, uvidíte, že si bude přát, aby letos Vánoce byly až v únoru. Velký výběr snad všeho, co jen okrajově souvisí s pivem, nabízí například specializovaná Pivotéka Brno.

 

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pivo-skupina.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pivo-skupina-150x150.pngPR-leadersMužiTipyMáte doma milovníka piva, pro kterého je tento nápoj tak trochu více než prostředek pro zažehnání akutní žízně? Nebo třeba sami hledáte způsob, jak udělat vaši příští party ještě dokonalejší?  Pak právě pro vás je určen tento článek plný pivní inspirace. Pivo totiž ani zdaleka nemusí být konečným produktem,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku