Pramáti všech plastových karet se stala nám dobře známá karta platební. Ty se poprvé objevily už na konci 19. století, kdy člověk došel k závěru, že nosit s sebou pořádně objemný balíček bankovek zkrátka není vždy příliš praktické. I když na finančních prostředcích bezesporu patří to, jak jich s sebou nosit opravdu hodně,  mezi ty příjemnější druhy starostí.

Původní varianty měly mnoho alternativ, ovšem některé z nich se vyznačovaly tou zásadní chybou, že svoje peníze jste si zpravidla jejich prostřednictvím nedokázali vybrat pouze vy, ale zvládlo to také pár dalších podnikavých jedinců. Šly totiž poměrně jednoduše padělat.

Naštěstí od těch časů ušlo ono odvětví skutečně dlouhou cestu. A tak plastové karty - tělodíky moderním technologiím jsou karty a kartičky dnes využitelné v širokém spektru lidského konání. A co víc – jsou dostupné. Požadujete exkluzivní VIP klubové kartičky nebo firemní karty pro zaměstnance, ať už budou sloužit k jejich identifikaci nebo si pomocí tohoto produktu pohlídáte docházku? Nic z toho není sebemenší problém.

Navíc se vyznačují odolností, se kterou spolehlivě odolají tempu doby. Občas nevíte, kde vám hlava stojí, natož kde se nalézá vaše plastová kartička. Ale nemusíte mít obavu, zaručeně se ve světě neztratí. Tyhle krásky totiž nejsou žádné rozmazlené princezny. Po boku akčního hrdiny, který zachrání svět, by jim to nepochybně slušelo.

Výrobu plastových karet vám snadno zajistí 4card. Jsme přímý výrobce, což znamená, že zakázky do tisíce kusů stíháme realizovat už během jediného dne. Nezalekneme se však ani těch rozsáhlejších. Plastová kartička a tisk na ni má svá specifika. Abyste se nedočkali nemilého překvapení v podobě nechtěného ořezu vašeho úžasného návrhu designu, o kterém se (a možná i o vás) grafikovi patrně zdá dosud, vytvoříme vám zdarma jeden zkušební výrobek. Až si budeme jisti, že vše je v nejlepším pořádku, můžeme přikročit teprve k realizaci samotné zakázky. Jak to taky může vypadat, na to se podívejte v našem portfoliu. Ve světě plastových karet jsme totiž zkušení matadoři.

Současně je naším cílem vycházet svým klientům, kterých si vážíme, vstříc i cenově. A občas vás rádi rozmazlíme také slevovou akcí. Budeme rádi, pokud se vrátíte a našich služeb využijete opakovaně. Věrnost je zkrátka důležitou hodnotou v jakémkoli vztahu, a to i v tom obchodním.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/plastové-karty-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/plastové-karty-titulka-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaZprávyPramáti všech plastových karet se stala nám dobře známá karta platební. Ty se poprvé objevily už na konci 19. století, kdy člověk došel k závěru, že nosit s sebou pořádně objemný balíček bankovek zkrátka není vždy příliš praktické. I když na finančních prostředcích bezesporu patří to, jak jich s...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares