Asi těžko bychom našli v poslední době něco víc univerzálního, dostupného a užitečného v oblasti příslušenství k mobilům než jsou tzv. popsocket držáky . Pravda, jen stěží by na první pohled někdo, pro koho je tato vychytávka novinkou tipoval, že se jedná o držák. Magnetky na lednici, placka na klopu kabátu nebo snad dokonce legendární pogy by nejspíš byly na vyšších příčkách tipů toho, k čemu se tento předmět asi používá.

Pokud se však podíváme blíže, resp. otočíme potištěnou stranu, dojde nám, že to nebude jen tak!

Nalep, vytáhni, používej

Zadní strana placky se skládá z plochy překryté folií, pod kterou je vrstva speciálního lepidla, díky kterému popsocket perfektně drží na jakémkoliv mobilním zařízení. Ale neděste se – lepící strana držáku nezanechává stopy, dá se prakticky donekonečna odlepovat na jiné části mobilu a přeci drží pevně. A pokud se přeci jen ušpiní, nebo zapráší nad rámec možností, stačí jen opláchnout a je opět plně použitelný. Pod touto plochou se nachází ohebný výsuvný „kloub“, který se dá různě polohovatvytahovat a zase vracet. Už teď vás jistě napadne, jaké možnosti tato jednoduchá, ale efektivní konstrukce nabízí. 

Nevypadne, nevyklouzne

Určitě se vám už nejednou stalo, že vám mobil lehce vyklouzl z ruky…a když se soustředíte na ultracool selfie, napínavé video na youtube nebo zuřivě odepisujete na zprávy, snadno ztratíte soustředění a mobil je na zemi během vteřiny a vy se můžete modlit, aby se neodebral do křemíkového nebe. To se díky popsocketu už nestane – váš úchop se stane pevnějším, jistějším a mobil opravdu jen tak nevyklouzne. To je ovšem jedna část funkčnosti.

Stojánkem natotata

Ta druhá je neméně zajímavá – můžete si z popsocketu lehce udělat podstavec na stůl pro sledování videí, pokud máte rovnou dva popsockety, tak je lze použít k uchycení k monitoru PC, abyste měli dokonalý přehled nebo dokonce pro vynalézavce i jako „naviják“ na sluchátka, které se vám tak už jen těžko zamotají. Nemluvě o tom, že existují eshopy (jako například www.promobily.cz), které mají spoustu motivů, takže si jistě vybere každý. Možností využití je opravdu mnoho a je jen na vás, na jaké ještě přijdete. A samozřejmě, abychom nezapomněli – držákem se nemusíte omezovat jen a pouze na mobil – zcela stejně dobře jej lze využít i na tablet či čtečku knih. Zkrátka, za náš tým jsme přesvědčení, že tohle je opravdu definice slavného rčení „za málo peněz hodně muziky“ .


https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/PopSocket-článek_6-1024x831.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/PopSocket-článek_6-150x150.jpgPR-leadersTipyAsi těžko bychom našli v poslední době něco víc univerzálního, dostupného a užitečného v oblasti příslušenství k mobilům než jsou tzv. popsocket držáky . Pravda, jen stěží by na první pohled někdo, pro koho je tato vychytávka novinkou tipoval, že se jedná o držák. Magnetky na lednici, placka na klopu kabátu nebo snad dokonce...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku