Také patříte ke šťastlivcům, kteří mají terasu nebo zahradu, které chtějí kvalitně zastínit, zastřešit? V tom případě by vám neměl chybět kvalitní zahradní prvek, jenž vás zbaví slunce i deště, pokud si budete přát. Jedním takovým naprosto spolehlivým je pergola. Vybrat si můžete kupříkladu u společnosti Atypy s.r.o., kterou najdete v Řeporyjích, a která si na precizní výrobu a spokojenost zákazníků potrpí.

Populární hliníkové pergoly na míru

Hliníkové pergoly na míru se těší vysoké oblibě. Není divu. Právě ony totiž majitelům zaručují velmi dlouhou službu, a přitom nevyžadují žádnou údržbu. Jsou pevné, stabilní, dovedou zastínit jakýkoli venkovní prostor. Teď aktuálně je navíc u Atypy.cz můžete až do konce července koupit se slevou 20 % z původní ceny.

Tyto zahradní pergoly jsou dodávány se stahovací střechou. Vzhledem k vysoké odolnosti je možné pergolu využít i 10 měsíců v roce. Hodí se proti silnému dešti i větru. Stahovací střechu tvoří nepromokavé třívrstvé PVC s hliníkovými profily, vysoká odolnost vůči slunci, dešti i větru o síle do 117 km/h, v zimě vám neubere světlo v interiéru a samozřejmostí je zhotovení vám na míru a naprostá bezúdržbovost.

Kovové pergoly je také možné doplnit o doplňky, jako třeba integrované osvětlení nebo boční clony.

Což takhle bioklimatické pergoly?

Otočné lamely jsou tím, co vás na bioklimatických pergolách zřejmě nejvíc zaujme. Tyto chrání terasu před sluncem, ale také umožňují odvětrávat prostor pod pergolou. Jakmile začne pršet, stačí zmáčknout tlačítko na ovladači a lamely vytvoří nepromokavou střechu. Těsní výborně, a tak se na terasu nedostane ani kapka. Za pomoci okapového systému odvádí bioklimatické pergoly všechnu vodu do nosných sloupů.

Více informací najdete na atypy.cz.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/200604-Eva-3-1200x900-1-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/07/200604-Eva-3-1200x900-1-150x150.jpgsvet zenyBydleníbioklimatické pergoly,bydlení,hliník,kovová pergola,pergoly,zastíměmí,zastínění terasyTaké patříte ke šťastlivcům, kteří mají terasu nebo zahradu, které chtějí kvalitně zastínit, zastřešit? V tom případě by vám neměl chybět kvalitní zahradní prvek, jenž vás zbaví slunce i deště, pokud si budete přát. Jedním takovým naprosto spolehlivým je pergola. Vybrat si můžete kupříkladu u společnosti Atypy s.r.o., kterou najdete...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku