Dne 29. ledna 2020 zazní na koncertě skupiny Prague Queen ve vyprodaném kongresovém sále ve Zlíně poprvé živě píseň „Oh Freddie“, jež je poctou jednomu z největších zpěváků všech dob Freddiemu Mercurymu.

Autorem hudby je František Raba, mimo jiné baskytarista skupiny Prague Queen, text k písni napsal Peter Freestone, který byl v posledních 12 letech Freddieho života jeho osobním přítelem a asistentem. Píseň nazpíval Jaroslav Břeský, zpěvák skupiny Prague Queen, jehož vystoupení na oficiální oslavě k nedožitým 70. narozeninám Freddieho Mercuryho ve švýcarském Montreux sdílel na svém facebooku i kytarista skupiny Queen Brian May. Kytarového partu se zhostil Stanislav Jelínek, legenda české kytary, a na bicí hrál Jiří Jirsa. Oba jsou členy skupiny Prague Queen.

Klip k písni „Oh Freddie“ byl v roce 2018 představen také fanouškům skupiny Queen na oficiální Queen Convention v Londýně a je možné jej zhlédnout i na Youtube.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/PQvPB2019_13-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/PQvPB2019_13-150x150.jpgPR-leadersZprávyDne 29. ledna 2020 zazní na koncertě skupiny Prague Queen ve vyprodaném kongresovém sále ve Zlíně poprvé živě píseň „Oh Freddie“, jež je poctou jednomu z největších zpěváků všech dob Freddiemu Mercurymu. Autorem hudby je František Raba, mimo jiné baskytarista skupiny Prague Queen, text k písni napsal Peter Freestone,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku